Невід'ємним елементом будь туалетної кімнати в громадських закладах та приватних будинках є дозатор для рідкого мила. Існує величезна кількість пристроїв, що відрізняються конструкцією. Головним завданням механізму є підтримання гігієни рук. Це відмінна альтернатива твердого мила в бруску.

На сайті інтернет-магазину можна придбати якісні дозатори для рідкого мила від найкращих виробників. Вироби відрізняються стильним дизайном і хорошими експлуатаційними характеристиками. У каталозі представлені дозатори, які легко придбати без переплат. Серед величезного асортименту моделей можна підібрати найкраще рішення, орієнтуючись на дизайн, обсяг і інші фактори. Вся продукція сертифікована і буде виконувати своє завдання довгі роки. На сайті представлені фірмові дозатори преміум-якості і прості моделі для побутового використання.

 

Принцип роботи дозатора для рідкого мила - як працює

 

Практично всі диспенсери мають корпус, кріплення, ємність для наливної мила і систему його подачі. Щоб розібратися в принципах роботи дозатора для рідкого мила, варто ознайомитись з їх видами за способом дії. Натискні агрегати працюють від натискання на важіль рукою. Їх головна перевага полягає в вартості. Це найбільш доступний варіант.

Ліктьові пристрої функціонують після натискання ліктем на важіль. Так виключається прямий контакт рук з пристроєм. Це оптимальне рішення для застосування медичними установами та закладами з великою прохідністю. Прилад є універсальним пристроєм, який займе належне місце на будь-якому підприємстві.

Безконтактні сенсорні дозатори спрацьовують, коли руки піднесені до пристрою, що володіє спеціальним інфрачервоним датчиком, він дозволяє запустити систему подачі мила. Після видачі певної дози кошти в прилад надходить чергова порція речовини.

Це ідеальне рішення для медичних закладів, а також закладів з великою прохідністю людей. Також це вдалий варіант для кухні. У разі, коли руки вимазані тестом або іншими продуктами, їх просто намилити, не забруднивши прилад.

Настінні дозатори це автономні аксесуари, які приходять в дію натисканням на верхній або нижній клапан. В результаті тиску на кнопку сжавшимся повітрям, агрегат видає на руки порцію кошти з отвору. За один раз виходить приблизно 2 мл мила, якого цілком достатньо для виконання процедури.

 

Види дозаторів для рідкого мила - який вибрати

 

Враховуючи спосіб дії розрізняють дозатори для рідкого мила:

  • ліктьові;
  • натискні;
  • безконтактні.

Натискні пристрої часто використовуються в побуті. Рука людини, натискати на важіль, стикається з поверхнею дозатора. Це вибір для невеликих офісів або будинку.

Більшу безпеку забезпечують ліктьові пристрою, оскільки руки не контактують з патогенною флорою поверхні флакона.

Найбільш досконалим видом диспенсера, який виключає взаємодію з шкірою рук є безконтактний. До переваг приладу відносять тиху роботу. Функціонують диспенсери від батарей або мережі. У продажу існують моделі, які поєднують обидва види харчування.

За типом кріплення поширені дозатори:

  • настінні;
  • вбудовувані;
  • переносні.

Наиболее распространенной категорией диспенсеров являются настенные устройства. Их просто установить над умывальником, исключив риск кражи прибора или падения с высоты. Для дома подойдет обычная переносная модель горизонтального расположения. Ее преимуществом считается мобильность. Очень удобным вариантом являются встраиваемые устройства, монтаж которых осуществляют в полочку или столешницу. 

Таким образом, можно сэкономить место в малогабаритной в ванной комнате. Это лучшее решение для помещения в стиле минимализма. Некоторые модели устанавливают так, что колба располагается под раковиной, а клапан и выпускное отверстие расположено недалеко от крана. С помощью кнопки диспенсер будет приведен в действие. Экономичное и стильное устройство станет изюминкой любого интерьера.

Также следует разделить диспенсеры по способу заправки дозатора. Устройство наливного вида включает в себя резервуар, куда заливается мыло. Перед тем, как заправить бачок следующей порцией, важно тщательно промыть все отверстия, очистить корпус диспенсера.

Картриджные модели намного проще. Для их заправки вынимают деталь и ставят на её место новую.

Планируя приобрести диспенсер для мыла, необходимо понимать, с каким средством будет он работать. Подобрав прибор правильно, можно избежать протечек и засорений. Жидкое мыло представляет собой универсальный вид моющих средств, обеспечивающий приятной уход за кожей. Для диспенсера лучше приобрести средства средней густоты.

Крупным предприятиям и организациям можно заливать в дозатор мыла пену, которая отлично выдавливается из корпуса и хорошо мылится. 

Подобрав устройство, ориентируясь на личные предпочтения и возможности, можно с комфортом выполнять гигиенические процедуры. Перед покупкой необходимо учесть, где будет установлен агрегат и принцип его использования.