Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Сифони, трапи і донні клапани

Пропонуємо вашій увазі високоякісні сантехнічні товари: сифони, трапи, донні клапани від перевірених часом і численними клієнтами брендів, які зарекомендували себе відмінними експлуатаційними характеристиками та довговічністю. Також у нас ви можете придбати комплектуючі для сифонів і трапів за найкращими цінами в Україні. У нас ви знайдете продукцію таких відомих брендів як Kronoplast, Grohe, Roca, Viega, Geberit і деяких інших, які порадують оптимальним поєднанням якості і вартості.

Трапи і сифони для ванн і душових кабін

Незважаючи на те, що всі сифони для ванни і душових кабін зараз робляться з пластика, вони призначені для тривалої багаторічної служби. Але все одно трапляються ситуації, коли їх необхідно міняти. Сифони можуть вийти з ладу з кількох причин. Насамперед, це банальне механічне пошкодження. Також ймовірно неправильно технічне обслуговування, що також може призвести до несправності.

Купити сифони на сьогоднішній день не проблема, головне, вибирати продукцію якісну і перевірену часом, щоб через невеликий проміжок часу не бігти в магазин за новим виробом.

Трапи — принципово нові пристрої для організації зливу води у ванних і душових кабінах, які останнім часом стали дуже затребувані. Вони являють собою вмонтовані в підлогу зливні пристрої.

Трапи за своєю суттю є досить простими пристроями, але так як вони стаціонарно вмуровываются в підлогу, вкрай важливо, щоб виріб мав максимальними антикорозійними властивостями. На сьогоднішній день в Україні можна купити трапи з пластику, металу або поєднання цих матеріалів. Звичайно, якісний нержавіючий сплав в пріоритеті, але краще вже вибрати хороший пластик, ніж метал сумнівної якості. Конструкція цього пристрою така, що в каналізацію не потрапляють сторонні домішки і дрібні предмети, а неприємний запах не утворюється навіть при інтенсивному використанні.

Комплектуючі для сифонів і трапів

Сифони і трапи — пристрої, які потребують періодичного огляду та обслуговування. У нас ви можете знайти найбільш популярні і затребувані комплектуючі для сифонів і трапів за доступною ціною.

Всі комплектуючі для сифонів і трапів в точності підходить до моделей, для яких призначені. Ми гарантуємо сумісність і високу якість кожної представленої у нас товарної позиції.

Якісні донні клапани

Для любителів прийняти ванну особливе значення мають донні клапани. Зараз ніхто не затикає злив гумовою пробкою, як це робити років 20 тому. Спеціальний пристрій дозволяє комфортно перекрити відхід води в каналізацію. Висока герметичність не допускає витоку навіть на тривалому проміжку часу. У нас ви знайдете конструктивно різні донні клапани, які підійдуть до будь-якої сучасної ванної.

Вгору