Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Інструмент для поліпропіленових труб

Ручні інструменти для поліпропіленових труб

Все необхідне для якісного, зручного і швидкого виконання операцій з трубами!
Самий повний вибір інструментів, адаптерів, з'єднань і т. д. для виконання операцій з поліпропіленовими трубами. Індивідуальні якісні ручні набори для виконання операцій з виробами різних виробників. Повністю сумісні з більшістю виробів аксесуари. Необхідні при монтажі трубних систем.
На всі пропоновані товарні позиції поширюється дія гарантії та сертифікаційних документів.

«Трубер» — високоякісні інструменти й адаптери для труб

Інструмент для поліпропіленових трубІнтернет-магазин «Трубер» — один з найбільших в Україні постачальників сантехнічної продукції. В даному розділі сайту наша компанія пропонує вашій увазі ручні інструменти для поліпропіленових труб, які можуть стати в нагоді як професійним фахівцям, так і домашнім майстрам. Тут ви можете придбати новий паяльник, адаптер, шейвер або ножиці для роботи з елементами трубопроводу. 

Адаптери, паяльники, шейверы, ножиці

Для зручності навігації по сайту і більш комфортного пошуку ручного інструменту ми розділили весь асортимент на три категорії:

  • адаптери — вироби для стик труб однакового діаметру;
  • з'єднання — пристосування для створення єдиної системи трубопроводу;
  • паяльники, швейеры, ножиці та інші товари для монтажу і обробки. 

Серед наших клієнтів в Україні є безліч кваліфікованих фахівців, які знають толк в ручному інструменті для поліпропіленових труб. Правильно підібрані ножиці, швейер або паяльник дозволять швидко і якісно підготувати заготовки для з'єднань і виконати їх надійну фіксацію. А з допомогою адаптерів ви подовжите трубопровід і направити його в потрібному напрямку. Широкий асортимент інструментів для поліпропіленових труб, виготовлених у відповідності з європейськими стандартами якості, безумовно порадує майстрів-сантехніків в Україні.

Ручні інструменти для поліпропіленових труб в Україні

Компанія «Трубер» — шановний постачальник сантехніки та допоміжних товарів. Наші ручні інструменти для поліпропіленових труб істотно полегшують монтаж систем водопостачання та опалення, гарантують якісне з'єднання елементів. Для кожного завдання ви знайдете у нас відповідне пристосування. Наприклад, швейеры для зачищення армованих труб, ножиці для розрізання, паяльники для фіксації, адаптери для з'єднання.

В нашем интернет-магазине не только одни из лучших в Украине цены и огромный ассортимент сантехнической продукции, но и профессиональное обслуживание. Мы работаем уже более 7 лет на отечественном рынке и хорошо знаем, какие инструменты оптимальны для конкретных условий применения. Вы всегда можете проконсультироваться по телефону и обсудить условия поставок. Реализуем продукцию в розницу и оптом. Снижение стоимости начинается уже при заказе от двух единиц. «Трубер» — ваш надежный партнер!

Співпрацюючи з нами, ви в повній мірі скористатись перевагами партнерства з перевіреним і надійним постачальником, цінують своїх клієнтів і свою репутацію.

Вгору