Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Комплектуючі для систем зворотнього осмосу

Системи зворотного осмосу є найбільш популярними серед обладнання для комплексної очистки води. Висока ефективність досягається завдяки наявності мембран, які утримують найдрібніші частинки забруднень. Лідером по виробництву елементів даного типу є компанія Vontron, продукція якої широко представлена в каталозі інтернет-магазину.

Мембрани бренду є втіленням передових науково-дослідних і дослідно-конструкторських досліджень, чим обумовлена їх висока ефективність, а також значний робочий ресурс. Обладнання видаляє з води забруднення розміром до 0,0001 мкм. 

Особливості мембран Vontron для систем зворотнього осмосу

Виробник Vontron пропонує великий асортименту мембран для систем зворотного осмосу, розрізняти які можна за спеціальною маркування:

  • LP — для комплексів з низьким робочим тиском;
  • ULP — для ультранизкого тиску переважно для опріснення води;
  • SW — елементи з покращеною прохідністю, можуть використовуватися в якості єдиного фільтруючого компонента;
  • FR — спеціально для обробки стічних вод, для виробництва застосовується матеріал, стійкий до впливу мікроорганізмів, бактерій;
  • HOR — рекомендовано для експлуатації в агресивних середовищах, з підвищеною кислотністю.

 В залежності від призначення, також варіюється селективність мембран, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для побутового застосування, а також різних промислових об'єктів. Обладнання бренду Vontron також підходить для оснащення станцій водопідготовки, де передбачена комплексна очистка води. 

Ефективні мембрани для комплексного очищення води

Всі перераховані вище види мембран Vontron для систем зворотнього осмосу представлені в каталозі інтернет-магазину. Залежно від використовуваних установок для комплексного очищення води, консультанти допоможуть вибрати підходящого типу мембранні полотна. Продукцію можна купити за дійсно гарною вартості, враховуючи достатньо високий рівень на комплектуючі даного типу.

З інтернет-магазином обслуговування фільтраційного обладнання стає простіше, і дешевше! Всім клієнтам гарантовані вигідні умови співпраці, швидка доставка, а також стабільно високу якість оригінальної фірмової продукції. Чекаємо ваших замовлень!

Вгору