Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Картриджі для фільтрів

Ефективність будь-якої системи фільтрації безпосередньо залежить від використовуваних в ній картриджів. Комплекти різного типу включають в себе вугільні, поліпропіленові шнурковые, байонетні, умягчающие елементи. Комплектація наборів різна, що дозволяє вибрати оптимальний варіант у відповідності з якістю водопровідної води. 

В каталозі інтернет-магазину представлений великий асортимент продукції провідних виробників Польщі, Китаю, Сінгапуру. Фірмові картриджі для фільтрів володіють великим робочим ресурсом, що дозволяє істотно скоротити витрати на утримання обладнання. 

Каталог картриджів: поліпропіленові шнурковые, вугільні, байонетні, умягчающие

Відмітною властивістю представлених в каталозі картриджів є сумісність з різними системами і комплектами фільтрів. Ресурс вугільних, поліпропіленових шнурковых, байонетных умягчающих елементів фільтрації становить в середньому 5000 л. В середньому їх необхідно міняти кожні 6-7 місяців в залежності від інтенсивності споживання, кількості користувачів.

В сучасних комплектах для очищення води є можливість використовувати не тільки оригінальні картриджі, але також сумісні з системою вироби інших виробників. Це дозволяє зменшувати витрати, а також укомплектувати системи витратними матеріалами більш підходящого типу. 

Для визначення оптимального набір картриджів необхідно виконати лабораторний аналіз води.  На основі отриманих результатів можна вибрати поліпропіленові шнурковые, вугільні, байонетні, умягчающие фільтри в оптимальній комбінації, в чому можуть допомогти кваліфіковані консультанти магазину. 

Комплекти картриджів для фільтрів

Готовые комплекты картриджей для фильтров также весьма эффективны для очистки воды. Они могут быть стартовым оборудованием для пользователей которые впервые пробуют фильтрационные системы. В процессе эксплуатации можно подкорректировать работу комплексов, заменив картриджи на более уместные для данного состава питьевой воды. 

В любом случае комплекты или полипропиленовые шнурковые, угольные, байонетные, умягчающие картриджи по отдельности в интернет-магазине представлены по весьма лояльной стоимости. Это хороший вариант для бытовых систем. Всем покупателям гарантирована оперативная доставка, а также отличное качество товаров. Приобретайте проверенную продукцию отечественных и импортных производителей!

Вгору