Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фітинги для зовнішньої каналізації

Фітинги для труб зовнішньої каналізації

Для систем зовнішньої каналізації знадобляться якісні фітинги. Виконані з якісного ПВХ вироби коштують недорого, але успішно справляються зі своїм основним завданням — забезпеченням безперебійного відведення каналізаційних стоків. Можливі поставки продукції оптом.

Переваги каналізаційних фітингів для поліпропіленових труб

  фітинги ПВХ підходять для систем зовнішньої каналізації, що встановлюються на об'єктах різного призначення (житлових, виробничих). З метою забезпечення герметичності стиків використовується кільце з гуми.
  Наші каналізаційні фітинги характеризуються тривалим терміном ефективної експлуатації   близько 50 років при дотриманні певних правил використання і температурі до +45 градусів.
  Продукція вирізняється відмінними показниками стійкості до негативних факторів: появі корозії, впливу хімічних речовин, короткочасного впливу температури (до +95 градусів).
  Виробники подбали також про те, щоб їхні вироби легко монтувалися/демонтувались в домашніх умовах без використання спеціального обладнання. Впорається навіть непрофесіонал.
 

Оригінальні ПВХ-фітинги для труб зовнішньої каналізації

Фітинги для зовнішньої каналізаціїМонтаж системи водовідведення неможливий без такої продукції, як ПВХ-фітинги для каналізаційних труб. Зрештою, вкрай важко, а часом і зовсім не можливо, зібрати конструкцію з цільного матеріалу без будь-яких вигинів. Тому фітинги каналізаційні настільки важливі. Від них у значній мірі, буде залежати герметичність трубопроводу, адже протікання, як правило, утворюються саме на стиках. В даному розділі зібрані фітинги для поліпропіленових труб, які є самим сучасним варіантом для прокладки інженерних систем, пов'язаних з транспортуванням води, як чистої, так і брудною.

Продукція доступна для замовлення в різних кількостях. Тому з нашою компанією, вигідно працювати, як приватним особам, зайнятим модернізацією комунікаційних мереж у власному помешканні, так і представникам великих організацій, комерційних чи державних.

Якісні фітинги для поліпропіленових труб

Чтобы понять преимущества фитингов для полипропиленовых труб, стоит остановиться на плюсах, которыми отличается сама продукция ППР. Во-первых, данный материал универсален, его можно использовать для транспортировки питьевой и технической воды, а также стоков. Во-вторых — долговечность. При грамотной укладке и эксплуатации, фитинги для канализационных труб ППР и сами эти трубы, будут служить до 50 лет. Ряд специалистов заявляет, что и 50 лет — не предел. Наконец, максимальная инертность материала по отношению к длинному перечню химических веществ. Це, до речі, критично для фітингів каналізаційних, так як робоче середовище у цьому випадку буває виключно хімічно активною.

Переваги фітингів каналізаційних

Пропоновані каналізаційні фітинги відрізняються рядом позитивних характеристик:

  • різноманітністю форм і розмірів, що дозволяє підібрати фурнітуру для проекту будь-якої складності;
  • наявністю гарантійних термінів від виробника;
  • простотою конструкції і монтажу, що робить установку можливою без залучення професіоналів і використання спеціального обладнання;
  • стійкістю до корозії та впливу навколишнього середовища.

Обратите внимание, что цена фитингов для канализационных труб остается максимально доступной. Это достигается за счет прямого сотрудничества с производителями. Если вам нужны фитинги для полипропиленовых труб, добро пожаловать в наш каталог.

Как купить фитинги для канализационных труб

Для того, чтобы оформить заказ на любое количество фитингов для полипропиленового трубопровода, свяжитесь с нами по телефону или через данный сайт. В случае необходимости, мы дадим более подробную информацию по любой торговой позиции. Помимо качественных канализационных фитингов, в наличии сами трубы, а также техника и расходные материалы для сварки.

Товары отсылаются во все населенные пункты Украины. Отправка происходит в течение суток после оформления заявки.

Заказывайте фитинги для канализационных труб недорого.

Вгору