Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Колектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Навіщо потрібен колектор теплої підлоги

Незважаючи на простоту системи теплої підлоги, що здається, всі її елементи виконують важливі функції і необхідні для підвищення ефективності роботи нагрівального обладнання. Колектор також має дуже відповідальну роль. Він служить для:

  • забезпечення оптимальної температури теплоносія;
  • рівномірного розподілу рідини по трубах;
  • правильного напрямку руху води

Відсутність колектора суттєво знижує позитивний ефект від теплої підлоги у кімнаті. Важливо розуміти, що вода для опалення нагрівається до дуже високих температур. Такий режим є неприйнятним для підігріву підлоги – покриття може не витримати. А колектор забезпечує змішування гарячої води з холодною та подає її в систему при досягненні оптимальної температури.

Ще один важливий момент – контури теплої підлоги можуть сильно відрізнятися за довжиною. Це ускладнює рівномірний розподіл рідини всередині них, адже потік води вибирає найкоротший шлях через мінімальний гідравлічний опір. Колектор дозволяє вирішити цю проблему, збалансувавши рух теплоносія усередині системи. Усе це позитивно впливає ефективність нагрівального устаткування.

Важливою частиною розводки системи опалення та теплої підлоги є колектор. Він служить для об'єднання гілок різних контурів і забезпечення їх ефективного функціонування для нагріву приміщення. У нас ви можете придбати колектор для теплої підлоги та опалювальної системи закордонного виробництва. Продукція успішно поєднує в собі простоту монтажу і високу надійність в експлуатації. Як матеріал виготовлення обраний поліпропілен. Правильно підібраний і якісно встановлений колектор для води - основа ефективної роботи нагрівальної системи.

Поліпропіленові колектори для води (опалення, розведення теплої підлоги)

У каталозі ви можете бачити кілька різновидів колекторів для води. Різниця полягає в кількості виходів, передбачених конструкцією, і діаметрі труб. Реалізуємо колектори для розведення опалення та теплої підлоги, які підійдуть для використання на самих різних об'єктах: від житлових кімнат до офісних і комерційних приміщень. Вони допоможуть організувати ефективний нагрів площі, виключать завоздушіваніе труб, забезпечать зручність експлуатації системи. Основні переваги колекторів з поліпропілену:

висока стійкість до механічних впливів, тиску, перепадів температур;
простота монтажу, герметичність з'єднань, тривалий термін служби;
легкість обслуговування, наявність в комплектації всіх необхідних елементів;
можливість підключення до системи додаткових пристроїв (кранів, насосів і т.д.)
Ми реалізуємо колектори для опалення та теплої підлоги, розраховані на 2, 3 або 4 виходу. Деякі з поліпропіленових виробів посилені латунними вставками. У комплектації також присутній кран Маєвського для стравлювання повітря. Використовуючи подібні колектори для розведення системи, ви зможете підвищити якість нагріву, забезпечити безпеку експлуатації обладнання і зробити її більш зручною.

Імпортні колектори для теплої підлоги зі стійкістю до високого нагріву

Компанія «Трубер» співпрацює тільки з перевіреними виробниками сантехніки. Колектори для теплої підлоги і розведення опалення виготовляються в Туреччині та Китаї. Вони відповідають кращим світовим стандартам якості, стійкі до високої температури нагріву, мають тривалий термін служби. Ми пропонуємо замовити дану продукцію в роздріб або оптом. Колектори з поліпропілену користуються великим попитом, тому радимо уточнювати їх наявність по телефону.

Купити колектор для теплої підлоги з кульовими кранами

Компанія «ТРУБЕР» реалізує колектори для теплої підлоги із кульовими кранами. Вони виконані з якісного поліпропілену та розраховані на інтенсивні умови експлуатації. Такі пристрої допоможуть досягти бажаного температурного режиму в кімнаті з мінімальними втручаннями в роботу обладнання. Наявність крана Маєвського дозволить стравити повітря із системи та забезпечити повне заповнення труб водою. Докладніше про особливості встановлення та використання колекторів для опалення ви завжди можете дізнатися у наших менеджерів-консультантів.

Вгору