Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Зворотні клапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Головним призначенням зворотних клапанів є запобігання зворотного потоку в системі. Такі фітинги необхідні в будь-яких комунікаціях для води, в тому числі для свердловини, каналізації, насосної станції та інших об'єктів. В якості робочого середовища може бути не тільки рідину, так що зворотні клапани також використовуються для витяжки.

Асортимент інтернет-магазину включає в себе продукцію таких виробників, як ASG, Blue Ocean, Ekoplastik, Kalde і багатьох інших. Зворотний потік може викликати поломки суміщеного обладнання. Ось чому їх встановлюють обов'язково для насоса, бойлера, компресора.

Особливості зворотних клапанів для води

Незважаючи на важливість основної функції, які виконують зворотні клапани для води, їх конструкція досить проста, так що вони менш схильні до поломок і несправностей. Серед інших особливостей фітингів можна також назвати:

  • можливість експлуатації з різними робочими середовищами, так що вони підходять і для свердловини, витяжки, каналізації;
  • забезпечення надійної герметизації протягом тривалого часу;
  • функціональну ефективність, відсутність необхідності в швидку заміну після установки.

Для приєднання підходять методи пайки і зварювання. Місця з'єднання не потребують додаткового зміцнення або захисту, так що виключена ймовірність протікання.

Клапани для свердловини, витяжки, каналізації

Зворотні клапани для каналізації дуже важливі, вони не тільки перешкоджають протитечії робочого середовища, але також запобігають викид неприємних запахів. Цей же момент актуальний і при установці для витяжки. Герметичність підвищує ефективність повітрообміну процесів. При установці в системи із свердловинами фітинги можуть взаємодіяти з рідинами, в яких є механічні домішки. Але клапани володіють великим запасом міцності, тому витримають тривалий термін експлуатації.

Фітинги для насосної станції, компресора, бойлера

Зворотні клапани мають низьку теплопровідність, тому при установці для бойлера досягається економія тепла. Комунікації, що суміщаються з насосами або насосними станціями, компресорами, функціонують по великим тиском. І в цьому випадку фітинги також будуть доречні, володіючи достатньою міцністю для роботи під постійно високим тиском. Інтернет-магазин реалізує продукцію перевірених виробників. Чекаємо ваших замовлень, звертайтеся!

Вгору