Зміст:

як кріпиться сушка для рушників до стіниЯкщо ви помітили, що банний текстиль погано сохне і майже весь час залишається сирим, настав час подумати про придбання сушки для рушників. Особливо, якщо у вашій ванні не встановлений звичайний змійовик, підключений до системи водяного опалення (централізованої або індивідуальної).

Особливості класичної водяної сушки для рушників

Говорячи про особливості звичайного сушарки для рушників, підключеного до системи водяного опалення, варто згадати його надійність. Він практично вічний:

  • не боїться механічних навантажень;
  • не реагує на перепади напруги в мережі;
  • ніколи не стане причиною займання;
  • автоматично вмикається разом з початком опалювального сезону.

Крім того, як правило, водяні змійовики мають більший діаметр труби, ніж електричні моделі, внаслідок чого на них дуже зручно сушити не лише рушники, а й дрібні предмети одягу.

Додатковим бонусом можна вважати помірну температуру. У рідкісних будинках батареї на дотик як окріп, тому нагрівання йде м'яке, поступове. Це унеможливлює ризик серйозних травм навіть при прориві.

До недоліків водяного сушки для рушників відноситься його нероз'ємне кріплення до стіни. Оскільки більшість таких змійовиків підключені до трубопроводу опалення, який не рекомендується рухати, навіть якщо він і не металевий, необхідність роз'ємних і, тим більше, телескопічних кріплень просто відпадає.

Переваги електричного змійовика для ванної кімнатипереваги електричної рушникосушки

Електрична рушникосушка - зовсім інша справа. По-перше, він може мати абсолютно будь-яку форму. Водяна модель недаремно називається «змійовик», вона зазвичай нагадує саме цю рептилію, що повзуть по землі (кількість вигинів може бути будь-яким, але, як правило, їх від 1 до 3). Електрична модель для сушіння рушників може бути будь-якою. Є, як класичні змійовики, так і популярні драбинки (переклад там набагато більше). Також можна знайти ексклюзивні моделі, що є гріючою поверхнею, перед якою розташовані перекладини для розміщення рушників та інших речей. Саме в цьому випадку кріплення рушникосушарки до стіни може бути будь-яким.

А головним плюсом такого пристрою є автономність.​​​​​​

Якщо вам потрібно висушити речі швидко, включити його можна будь-якої миті.

Види кріплення рушникосушарки до стіни

Існує кілька варіантів кріплень рушникосушарки до стіни. Серед них:види кріплення рушникосушарки до стіни

  • нероз'ємні (строга класика, що є монолітним виріб, що встановлюється на стіну, на якому після фіксується змійовик);
  • рознімні (складаються з двох частин, одна деталь монтується на стіну, друга - на пристрій, після чого вони просто з'єднуються між собою);
  • телескопічний (дозволяє регулювати відстань від стіни до електроприладу).

Як ми вже говорили, вибір типу кріплення актуальний для тих, хто користується електричним, а не водяним змійовиком.

Телескопічне, роз'ємне та нероз'ємне: яке кріплення краще

Вибір між різними видами кріплень сушки для рушників до стіни залежить від:

  • конструкції вашого змійовика (водяний або електричний);
  • ваших особистих переваг;
  • фінансових можливостей;
  • особливості приміщення.

Наприклад, для водяного сушки для рушників підійдуть тільки нероз'ємні з'єднання. Електричний змійовик, розташований у тісному приміщенні, має сенс садити на роз'ємні кронштейни, що дозволить знімати його в спеку року. А телескопічне кріплення дозволяє налаштувати відстань між виробом і стіною під свої потреби.

Також відіграють роль та фінанси. Більшість сушки для рушників реалізуються в комплекті з рідними кронштейнами. Щоб замінити їх на універсальний виріб бажаного виду, неминуче доведеться витратитися.