Кошик
404 відгуків
Магазин оптовых цен! От 20 000 гривен доставка за наш счет!
+38 067 372 35 35
+38 073 494 35 35
+38 050 187 35 35
ТРУБЕР

Труби та комплектуючі для теплої підлоги

1 2 ... 20

Товари для облаштування теплої підлоги

Повний спектр товарів від провідних виробників!
Самий повний асортимент професійних товарів для теплої підлоги – металізованих плівок, труб і т. д. від перевірених виробників. Доступні комплектуючі для створення справно функціонуючої та ефективної опалювальної системи. Активно експлуатуються при укладанні теплої підлоги в квартирах і приватних будинках.
Пропоновані товари випускаються з урахуванням вимог до даного класу обладнання, і володіють всіма необхідними документами, що підтверджують їх якість.

Детальніше про асортимент

Труби для теплої підлоги, металізовані плівки

Даний вид трубних виробів розроблений для максимізації ефективності опалення з допомогою теплої підлоги. Структура складається з декількох шарів, що дозволяють досягти максимальної тепловіддачі. Володіє високою гнучкістю для кращої укладання опалювального периметра. Труба PEX-b 16*2,0 т/п металопласт SanicaДаний вид трубних виробів розроблений для максимізації ефективності опалення з допомогою теплої підлоги. Структура складається з декількох шарів, що дозволяють досягти максимальної тепловіддачі. Володіє високою гнучкістю для кращої укладання опалювального периметра. Представлений тип комплектуючих систем теплої підлоги експлуатується як підкладка під контур-обігрівач. Таким чином відбувається екранування теплової енергії, що виділяється, і збільшення загальної ефективності функціонування опалювальної системи. Металізовані плівкиПредставлений тип комплектуючих систем теплої підлоги експлуатується як підкладка під контур-обігрівач. Таким чином відбувається екранування теплової енергії, що виділяється, і збільшення загальної ефективності функціонування опалювальної системи.

Переглянути асортимент

Переваги наших комплектуючих: плівка, труба, гребінка теплої підлоги

Високі експлуатаційні характеристики комплектуючих елементів  для систем теплої підлоги.
1
Відповідність діючим технологічним стандартам для даного виду опалення.
2
Висока надійність і тривалий термін експлуатації труб, плівок і гребінок теплої підлоги.
3

Переваги співпраці

Наявність необхідних комплектуючих для створення повноцінної опалювальної системи — труб, металізованих плівок, гребінок і т. д.

Діюча система знижок для оптових покупців, акційні пропозиції, що дозволяють економити.

Актуальність цінових категорій, оперативність оформлення, а також відправки замовлення покупцеві.

«Трубер» — кращі труби і гребінки для теплої підлоги