Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Врізки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відмінними експлуатаційними характеристиками володіє латунна врізка. Фітинги даного типу необхідні для відводу від основної магістралі. Вони підходять для установки в бак, пластикову трубу. Фітинги з латуні допоможуть зробити відведення водної подачі безпечним, герметичним.

Врізки в трубу часто використовують у випадках, коли необхідно зробити підключення пральної машини, фільтрів питної води та іншого обладнання. Практично будь-яке водне відведення можна виконати за допомогою даного різновиду фітингів.

Латунні врізки в бак, трубу

Варто відзначити, що латунні врізки в бак, трубу також використовуються для проведення локального ремонту. Серед інших особливостей фитинга з латуні також можна назвати:

  • відмінні міцності якості, стійкість до механічного навантаження;
  • несприйнятливість до перепадів тиску і температури;
  • сумісність з будь-якими трубами, незалежно від матеріалу виготовлення.

Найбільш ходовими є латунні врізки з діаметром 15, 20 і 25 мм. З їх допомогою можна зробити надійне відведення магістралі з самих різних ємностей. При цьому монтажні роботи по установці в пластикову трубу або на іншій ділянці займають мінімум часу і сил.

Замовити врізки в пластикову трубу

Латунний фітінг різко виділяється відмінною якістю і довговічністю, і врізки в пластикову трубу не виняток. Вироби сумісні з холодними і гарячими водними середовищами, стійкі до корозійних процесів. На їх поверхні рідко накопичується цвіль та інша патогенна флора, що дозволяє дотримуватися санітарних норм.

Латунні врізки в трубу добре переносять вібраційне навантаження, придатні для роботи при стабільно високому тиску. Діапазон допустимих температур дуже широкий, так що фітинги даної категорії підходять для різних систем і комплексів. При всіх перевагах, вартість фітингів для установки в пластикову трубу або бак дуже доступна.

Консультанти магазину готові зібрати повний асортимент трубопровідної арматури і фітингів згідно з наданим технічним завданням. Це вигідно і зручно, тому як співробітники точно знають сумісність комплектуючих різних виробників, тому усі товари гарантовано підійдуть для реалізації проектів самої різної складності. Чекаємо ваших замовлень, звертайтеся!

Вгору