Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Змішувачі для ванни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для забезпечення водопостачання у ванній кімнаті використовуються всілякі латунні змішувачі. Залежно від механізму подачі води кран буває одноважільного або двухвентильным. Представлені вироби з латуні мають різноманітний виливши: поворотний, довгий, короткий. Автоматичний кран з термостатом підтримує температуру самостійно. Недорогий, але оригінальний латунний змішувач для ванни пропонує купити інтернет-магазин «Трубер». Також можна придбати настінний і інші варіанти кранів за способом монтажу.

Як вибрати змішувачі для ванної з довгим виливом

Змішувач з довгим виливом, у виробництві якого використана латунь, завдяки практичності відноситься до найбільш популярним моделям. Необхідні маніпуляції з водою можна проводити, не заливаючи все навколо. Відпадає необхідність встановлювати відразу два сантехнічних пристрою, якщо в кімнаті умивальник і ванна розташовані поруч. Монтаж змішувача, що має довгий вилив, дозволяє економічно розподілити простір, якщо ж ванна маленька. Один кран з носиком, який повертається, легше встановити, ніж два.

Вибираючи змішувач латунний з таким виливом, потрібно звернути увагу на його пропускну здатність. Чим більше діаметр отвору в носику, тим менше часу знадобиться, щоб наповнився необхідний обсяг.

Змішувач, в якому передбачений такий вилив, також буває двухвентильным і одноважільного. У комплектації більшості моделей передбачена лійка. Одноважільний варіант з носиком відрізняється наявністю картриджного механізму перемикання. Він є більш стійким до постійних навантажень. Двохвентильний змішувач працює з кран-буксированому принципом перемикання. Якщо сантехнікою постійно користуються, то ванна вимагає встановлення міцних виробів. У порівнянні з картриджем одинважільного змішувача, цей механізм по надійності програє.

Латунні змішувачі для ванни з коротким і поворотним виливом

Латунні змішувачі з носиком відрізняються твердістю, зносостійкістю, довговічністю. Всі перераховані переваги забезпечуються завдяки сплаву міді з цинком. Кількість другого додаткового компонента не перевищує 30 %.

Мінімальний термін експлуатації змішувача, в провадженні якого використана латунь, становить 5 років. Завдяки товстим литим стінок і правильно нарізаним сполук, при грамотному монтажі виключені протікання. Латунну сантехніку легко ремонтувати, завдяки тому, що більшість виробників використовує однакові розміри і знайти необхідну деталь легко.

Змішувачі з коротким виливом з латуні мають ряд переваг:

  • з їх допомогою створюється рівна пряма струмінь, тому ванна не буде забрызгиваться;
  • вони економічніші, дозволяють вилити менше водного ресурсу;
  • встановлюються на край, що спрощує керування подачею води і температурою під час гігієнічних процедур;
  • велика кількість моделей додатково комплектується душовим шлангом;
  • носик виробів на вибір буває вигнутим або прямим.

Моделі відрізняються наявністю поворотного механізму або суцільною конструкцією. Перший варіант робить використання змішувача більш зручним, кран можна повертати в будь-яку сторону. Такий механізм є додатковим рухомим елементом конструкції, який впливає на тривалість експлуатації. Однак, більшість відомих брендів використовують у виробництві надійні гумові прокладки, перевіряють щільність прилягання деталей. Тому рухливий носик та інші деталі служать також довго, як і вироби з цільним корпусом без поворотного механізму.

Врізний змішувач на борт ванни і раковини у ванну кімнату

Змішувачі з різним видом виливу класифікуються за типом монтажу: врізний і накладної. Обидва варіанти установки дозволяють забезпечити прихований підведення труб. Одноважільний врізний змішувач латунний все ж зручніше встановлювати. Часто раковина і ванна вже мають отвори для монтажу, тоді не потрібно додатково підводити труби по стіні, міняти плитку в приміщенні або робити отвори, як у випадку з накладними пристроєм.

Врізний змішувач на борт ванни може комплектуватися важелем для управління, лійкою. Моделі для раковини мають тільки сам кран, без душових приналежностей. Одним з основних переваг за характеристиками врізного крана є зручність експлуатації, адже дотягнуться до всіх деталей можна навіть лежачи. Для настінного накладного крана характерне розміщення на певній висоті.

Ванна кімната з дорогою сантехнікою і плиткою вимагають обережного поводження і обмеженого втручання. Вбудувати кран у сантехніку можна з мінімальними пошкодженнями. Для установки знадобляться гнучкі шланги або труби з термопластика. Місце для врізки має бути на 1-2 мм більше, ніж діаметр виробу. Перед тим, як вбудовувати, слід нанести розмітку в місцях монтажу. Для фіксації крана використовуються гумові прокладки і накидні шайби. Додатково потрібно нанести на точки з'єднання герметик і ущільнювач. Після монтажу необхідно перевірити, як обертається носик, якщо модель рухлива. Установка крана для раковини, який накладається, більш складний процес.

Вне зависимости от выбранной модели: типа ее излива, способа монтажа и т.д., при грамотном монтаже все конструкции выглядят эстетично. Латунные смесители вписываются в любой современный стиль помещения, выглядят богато и презентабельно. Универсальность позволяет не беспокоиться о выборе. Любая модель из латуни, выбранная из каталога интернет-магазина, органично впишется в дизайн и подойдет под сантехнику. Ванная получит завершенный привлекательный вид, при этом цена всех изделий доступная.

Вгору