Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Шланги для води і газу

Надійні шланги для води і газу

Шланги для газаГофровані гнучкі шланги для води або газу від перевірених виробників!
Виконані за передовими технологіями, з застосуванням найсучасніших матеріалів силіконові і шланги нержавіючі, що дозволяють транслювати воду і газ побутовим комунікаційних систем. Широкий вибір виробів від перевірених часом виробників — Sandi Forte, Rozzy Jenori та ін. Товари володіють високими експлуатаційними характеристиками, широко застосовуються в сучасних системах водопостачання. Представлені варіанти продукції здійснюються у повній відповідності з технологічними стандартами, проходять багатоступеневий контроль якості.

«Трубер» - нержавіючі і силіконові шланги для газу, води

Найбільш повний асортимент нержавіючих і силіконових гнучких шлангів для води і газу.«Трубер» — нержавіючі і силіконові шланги для газу, води

Нержавіючі шланги і силіконові використовуються для газу або води, зокрема для їх транспортування по відповідним системам комунікацій. Щоб гнучкі і гофровані модифікації подібних вироби виконували свою функцію протягом тривалого часу, потрібно віддавати перевагу виключно якісної продукції від відомих виробників. Саме такі деталі, створені з урахуванням сучасних технологій і встановлених стандартів якості, пропонує придбати інтернет-магазин «Трубер». Представлені гофровані та сучасні силіконові моделі мають певні відмітними особливостями.

Нержавіючі шланги і силіконові для газу, води

Для створення виробів використовується силікон або гума, а для поліпшення експлуатаційних характеристик застосовується металева оплетка, основна функція якої в запобіганні негативного дії тиску, механічних пошкоджень. Завдяки цьому, пошкодити такий гнучкий шланг для води високого тиску дуже і дуже складно. А вже випадково вивести з ладу - практично нереально. Тому гофровані шланги, а також вироби з гуми, армовані опліткою з нержавійки, рекомендується використовувати всім. Вони встоять і перед пустотливими домашніми вихованцями, і перед цікавістю підростаючого покоління. Надійні нарізні сполучення дозволяють використовувати дану продукцію для підключення пральних машин, унітазів, біде, душових кабін і, звичайно ж, змішувачів раковини і умивальника.

Гнучкі підводки призначається для газу, гарячої або холодної води, можуть бути універсальними. Зверніть увагу на маркування, нанесену на оплетку з нержавійки. Шланги для гарячої та холодної води маркуються вкрапленнями червоного і синього кольору. Вироби для газу мають жовту позначку. Вищезазначені універсальні моделі підійдуть для всього, вони мають найбільш високі показники міцності і довговічності. Однак їх вартість теж вище. Тому, якщо ви плануєте підключати газове обладнання, пральну машину та інші агрегати, при роботі з якими мало хто відстежує цілісність з'єднань, беріть найнадійніші шланги. Також потрібно пам'ятати, що гнучкі шланги для гарячої води високого тиску можна використовувати для підведення холодної рідини. Проте вступати навпаки категорично не рекомендується.купити шланг для газа

Використовуються для підключення водонагрівачів та іншого обладнання.

Вироби забезпечують надійну герметичність з'єднань.

Гофровані та міцні силіконові вироби не піддаються негативному впливу зовнішніх факторів, витримують постійний вплив водного середовища, при цьому виникнення корозії виключено.

Гнучкі деталі комплектації не деформуються при впливі високого тиску.

Вони не чутливі до механічних навантажень і дії хімічних реагентів.

При виборі береться до уваги призначення вироби - для газу або води, необхідна довжина, якого типу різьблення використовується, матеріал оболонки і зовнішньої обплетення, максимальна температура, яку можуть вони витримувати вироби. Отримати детальну консультацію абсолютно безкоштовно можна у співробітників інтернет-магазину «Трубер».

Придбати гофровані та гнучкі шланги для води

Інтернет-магазин «Трубер» пропонує придбати якісні деталі комплектації трубопроводів для газу і води, які відрізняються практичністю і не вимагають додаткового догляду в процесі експлуатації. Вони характеризуються стійкістю до зносу, довговічністю.

Завдяки великому асортименту гофрованих і гнучких виробів різних розмірів, легко підібрати нержавіючі шлангів і силіконові для вирішення завдань будь-якої складності. Інтернет-магазин на всю продукцію пропонує доступну вартість. Бездоганність виробів гарантується сертифікатами якості.

Вибираючи наш магазин, ви можете бути впевнені в кращій якості шлангів для води і газу, а також в тому, що вони будуть доставлені в мінімальні терміни.

Замовляйте гнучкі шланги гофровані або в оплетке з нержавійки прямо зараз.

Вгору