Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Пісуари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

На сторінці інтернет-магазину «Трубер» можна придбати якісні пісуари від відомих виробників. Залежно від особливостей конкретного приміщення ви можете знайти пристрої з верхнім підводом води, а також моделі із заднім. Практично всі підвісні конструкції, незалежно від ціни, мають антибактеріальне покриття.

Компанія співпрацює з надійними виробниками, які використовують у процесі створення інноваційні технології, виготовляють продукцію з урахуванням стандартів якості. В результаті клієнт отримує виключно високоякісні вироби, які будуть виконувати свою функцію максимально довго. Сучасні пісуари з антибактеріальним покриттям мають певні відмінні особливості.

Особливості підвісних пісуарів з антибактеріальним покриттям

  • Для создания использованы качественные материалы, благодаря которым подвесные конструкции способны выдерживать большие нагрузки и устанавливаться в общественных помещениях, при этом их цена значения не имеет.
  • По типу конструкции разделяются модели на изделия с верхним либо же устройства с задним подводом воды.
  • В процессе эксплуатации благодаря особенностям поверхности они практически не загрязняются.
  • Антибактеріальне покриття, ідеальна гладкість, завдяки використанню спеціальної емалі спрощують їх чистку.
  • Всі моделі відрізняються сучасним стильним виглядом.
  • Підвісні конструкції з антибактеріальним покриттям не піддаються дії хімічних реагентів, тому для їх очищення можна використовувати будь-які миючі засоби.

На странице интернет-магазина можно найти модели с верхним подводом воды, а также устройства с задним, разных размеров, предназначенные для установки в любом помещении.

Достоинства интернет-магазина для заказа писсуаров

Все подвесные писсуары с задним подводом воды либо же с верхним, которые предлагает приобрести интернет-магазин «Трубер», отличаются простотой конструкции. Их при должном уровне навыков и знаний можно установить самостоятельно.

На сайте представлен большой ассортимент изделий разных брендов, что является одним из основных его достоинств. На все писсуары предлагается доступная стоимость, благодаря прямому сотрудничеству с производителями без посредников. Всю доступную информацию вы можете найти на сайте, за счет чего легко определится с выбором, а затем после заказа получить приборы в течение нескольких дней

Качественное обслуживание и оперативность — одни из основных преимуществ интернет-магазина, не менее важных, нежели качество продукции и низкая цена.

Автоматичні підвісні пісуари відрізняються від стандартних виробів наявністю фотоелементів і інших датчиків, за допомогою яких злив води після застосування відбувається безконтактно. Такі моделі забезпечують високу гігієнічність і підходять для монтажу в громадських закладах, а також будинки. Для використання можна купити модифікації, робота яких заснована на інфрачервоних датчиках або з живленням від мережі. Розрізняють також спеціальні за конструкцією чоловічі моделі.

Купити автоматичні підвісні чоловічі пісуари

  • Тривалий експлуатаційний ресурс забезпечується завдяки використанню у виробництві санфаянса.
  • Пристрої відрізняються заднім підбиттям води.
  • Підключення з каналізації відбувається горизонтально.
  • Для зливу води безконтактним способом передбачений автоматичний клапан, який працює за рахунок живлення від мережі.

Чоловічі підвісні конструкції займають мінімум місця, їх легко чистити. За рахунок компактного розміру вони підходять навіть для санвузла з обмеженим простором. Завдяки використанню міцної кераміки забезпечується тривалий експлуатаційний ресурс навіть в умовах підвищених навантажень, тому даний тип пісуарів підходить для експлуатації в громадських місцях, де велика прохідність і складно забезпечити гігієнічні умови. При монтажі важливо враховувати, що представлена ​​різновид потребує застосування електричної мережі з напругою 220 В.

Якщо стіна недостатньо міцна, то дану конструкцію можна встановлювати за допомогою інсталяційної системи. Також пристрої вимагають періодичного технічного обслуговування, яке передбачає заміну елементів живлення. Залежно від інтенсивності навантажень така маніпуляція потрібно кожні 1,5-2 роки. Для підтримки чистоти можна купити будь-які хімічні засоби, які розроблені для цього матеріалу.

Вгору