Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Муфти поліпропіленові

Поліпропіленові муфти SANICA

Завжди в асортименті поліпропіленові редукційні муфти SANICA. Відомий турецький бренд випускає якісну і недорогу продукцію, а ми безпосередньо поставляємо її своїм клієнтам без зайвих націнок посередників. В наявності є вироби з зовнішньою і внутрішньою різьбою. Можливі поставки оптом — знижені ціни вже при замовленні від 3500 гривень.

Гідності редукційних муфт турецького виробника

Для виготовлення поліпропіленових муфт SANICA використовується високоякісний матеріал, який забезпечує першокласні експлуатаційні характеристики готового виробу.
Фітинги з зовнішньою і внутрішньою різьбою можуть похвалитися зручністю монтажу (метод пайки), вони підходять для систем водопостачання та опалення, трубопроводів з неагресивним середовищем.
Редукційні муфти з поліпропілену виділяються тривалим терміном експлуатації, зносостійкістю, екологічністю — вони активно застосовуються в побутових системах постачання питною водою.
Турецькі фітинги виконані в повній відповідності з жорсткими європейськими стандартами і нормами, це надійні вироби, що забезпечують герметичність та міцність з'єднань.

Фітинги з зовнішньою і внутрішньою різьбою за низькими цінами

Наш інтернет-магазин постачає першокласної сантехнічною продукцією цілі бригади і окремих домашніх майстрів. Замовляйте поліпропіленові редукційні муфти з зовнішньою і внутрішньою різьбою від компанії SANICA у прямого постачальника. Оригінальна продукція повністю відповідає заявленим характеристикам та недорого коштує. Відправка проводиться протягом доби після обробки замовлення. Доставляємо товари в усі області України. Співпрацювати з нами максимально вигідно і безпечно. Телефонуйте і консультуйтеся.

Редукційні муфти поліпропіленові з зовнішньої і внутрішньої різьбленням

Муфта поліпропіленова - з'єднувальний елемент в самих різних трубопроводах: від водопостачання до опалення. Редукційні фітинги служать для об'єднання двох відрізків різного діаметру. Їх ще називають перехідними. У нас ви можете придбати редукційні муфти з зовнішньої і внутрішньої різьбленням для використання в житлових будівлях, на комерційних, адміністративних і промислових об'єктах. Продукція відрізняється фірмою-виробником, діаметром отворів, особливостями монтажу і навіть кольором. Щоб муфта для поліпропіленових труб прослужила якомога довше, підійдіть до її вибору максимально відповідально. Враховуйте наступні моменти:

точні розміри редукционного фитинга - визначають відповідність елемента і труб;
робочий тиск - має відповідати параметрам системи;
особливості монтажу - оптимальним варіантом будуть універсальні вироби;
розташування різьби - безпосередньо впливає на спосіб установки з'єднання.

Надійні муфти для поліпропіленових труб в роздріб і оптом

Представлені на сайті муфти для поліпропіленових труб з зовнішньої і внутрішньої різьбленням виготовляються в Україні, Чехії, Туреччині, Китаї та інших країнах. Ми наповнюємо асортимент якісною продукцією від провідних виробників фітингів з Європи і Азії. Редукційні муфти поліпропіленові використовуються повсюдно - вони з'єднують елементи водопроводів, систем опалення і т.д. Низька собівартість пластикових фітингів визначає їх доступну ціну. А в нашому інтернет-магазині ви можете придбати їх в роздріб або оптом без зайвих переплат посередникам. Ми працюємо безпосередньо з виробниками. Зверніть увагу, що частина продукції може тимчасово відсутнім на складі через високий попит і доступна під замовлення.

Вгору