Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фільтри тонкого очищення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що таке фільтри тонкого очищення води та як їх вибрати для дому?

фільтри тонкого очищенняФільтри тонкого очищення – це основний елемент побутової системи підготовки води для використання. Вони очищають воду, яка надходить у будинок, від хлорки, іржі, дезінфікуючих речовин та дрібних частинок домішок. Чим тонший і глибший рівень очищення, тим краща вода. Якісні фільтри виконують настільки глибоке очищення, що воду з-під крана можна пити.

Що таке фільтри тонкого очищення?

Якість питної води в Україні спричиняє серйозні питання. Тому багато українців вважають за краще забезпечити свій захист та додатково очищати воду, яка подається до їхніх кранів. І тому встановлюють спеціальні фільтри.

Існує два етапи фільтрації води. Перша - груба, передбачає механічне очищення від досить великих частинок - піску, іржі, сміття. По суті, фільтри грубого очищування просто не пропускають ці частинки в систему водопроводу.

Другий етап – тонке очищення, і він набагато складніший. Фільтр тонкого очищення води призначений для видалення хімічних домішок та мікрочастинок з води, що подається до будинку чи квартири. За типом встановлення вони поділяються на два типи:

 • магістральні – монтуються у місці подачі води від центрального каналу до внутрішньої системи водопостачання у квартирі/офісі та забезпечують очищення води на всіх точках виведення;
 • побутові – встановлюються безпосередньо на точку водозабору, тобто на конкретному крані.

Призначення цього елемента – якісна фільтрація та підготовка води до вживання. Крім того, наявність фільтрів позитивно впливає на сантехніку та побутові прилади, підключені до системи водопроводу. Видаляючи домішки та хімічні речовини, фільтри не дають частинкам осідати на трубах та внутрішніх вузлах обладнання, поступово виводячи їх з ладу. Підходить для фільтрації холодної та гарячої води.

Конструктивно самопромивний фільтр тонкого очищення води складається з трьох основних елементів:

 • картридж;
 • кран промивання;
 • корпус.

У металевому або пластиковому корпусі є два отвори, через які фільтр розміщується на магістралі трубопроводу. Усередині є сталева сітка, призначення якої – фільтрація та механічне очищення води від часток розміром понад 100 мікронів. Сітка знімається - іноді її потрібно промивати або міняти. Нижня частина оснащена краном зворотного промивання. Деякі моделі мають манометр. Він дозволяє контролювати рівень забруднення води.

Принцип роботи самопромивного фільтра дуже простий. Потік води очищається, проходячи через елемент, що фільтрує, - сталеву сітку. Частина домішок залишається на її поверхні, частина осідає на стінках та дні корпусу. А головна перевага таких моделей – можливість очистити фільтр без демонтажу, не розкручуючи сам корпус. Для цього достатньо відкрити кран зворотного промивання і злити забруднену воду у спеціально підготовлену ємність або прямо в каналізацію. Після цього фільтр працюватиме, як раніше.

Зазначимо, що для якісної роботи фільтрів їм потрібне регулярне промивання та своєчасна заміна.

Як вибрати фільтр тонкого очищення води для дому?

Щоб купити фільтр тонкого очищення з оптимальними робочими параметрами, орієнтуйтеся на такі критерії вибору:фільтри тонкого очищення

 • максимальна температура та тиск у системі водопроводу;
 • діаметр – підбираються під розміри труб, які ви використовуєте;
 • який тип промивання використовується. Краще вибрати самопромивний фільтр, який не потребує спеціального догляду;
 • тип з'єднання – зазвичай це різьблення ¾;
 • матеріал виготовлення. Він повинен мати відмінні антикорозійні властивості і міцність. Прекрасно підходить латунь або ударостійкий пластик;
 • наявність манометра або навіть декількох. Це трохи підвищить вартість фільтра, проте краще вибрати покращену модель;
 • виробник. Краще вибирати продукцію відомих торгових марок;
 • гарантійний термін служби.

Якщо ми говоримо про фільтр тонкої очистки води, ціна не повинна бути вирішальним фактором вибору. Вона безпосередньо залежатиме від технічних характеристик та можливостей конкретної моделі. Тому на вартість звертайте увагу після того, як вивчили всі робочі параметри та відгуки про фільтр.

Фільтр для води грубої очистки: купити недорого

Замовити фільтр для води тонкої очистки за найкращою ціною можна в інтернет-магазині «Трубер». У нашому каталозі представлений максимально широкий вибір продукції від провідних світових брендів, і ви легко підберете моделі фільтрів, які оптимально підійдуть під ваш запит. Підібрати модель з потрібними технічними характеристиками допоможе зручна система пошуку на сайті або менеджер магазину – зв'яжіться консультантами за телефоном. Доставимо ваше замовлення в Київ,Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші регіони України. Доставка займає 1-3 робочі дні.

Вгору