Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Утримувач ручного душу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Обов'язковою частиною комплектації є регульований оригінальний утримувач ручного душу. Щоб деталі для душової лійки виконували свою функцію протягом не одного року, потрібно віддавати перевагу виключно якісним комплектуючим запчастинах від відомих виробників. Настінний прилад на штангу для створення якого використовується хром, пропонує інтернет-магазин «Трубер». Компанія реалізує продукцію перевірених виробників, які використовують у створенні виключно сучасне обладнання та інноваційні технології. Вся продукції відповідає міжнародним стандартам і вимогам. В результаті ви отримуєте високоякісний настінний прилад на штангу. Оригінальний регульований настінний утримувач ручного душу на штангу володіє наступними особливостями.

 

Регульований тримач ручного душу на штангу

 

  • Для створення використовуються якісні міцні матеріали, метал, для покриття якого використаний хром, останній наноситься товстим шаром з застосуванням спеціальної технології.

  • Тримачі для душової лійки легко кріпляться через простої конструкції.

  • Хром забезпечує тривалу експлуатацію виробу в умовах підвищеної вологості, постійного впливу води.

  • Вироби для душової лійки легко чистяться з використанням миючих засобів без агресивних хімічних речовин.

  • Завдяки хрому виключено виникнення корозії.

  • Регульований настінний прилад на штангу витримує навантаження в процесі експлуатації.

  • Щоб не пошкодити покриття душової лійки краще уникати впливу хімії.

На сторінці інтернет-магазину можна придбати вироби різних розмірів і форм, тому підібрати варіант під конкретний душ не становить особливої праці.

 

Настінний тримач для душової лійки з покриттям хром

 

Придбати якісний оригінальний регульований настінний утримувач для душу можна за доступною ціною завдяки прямій співпраці з виробниками. Всі вироби мають відмінні технічні й експлуатаційні характеристики, відрізняються практичністю, довговічністю, стійкістю до зносу і універсальністю.

На сторінці є вся необхідна інформація про вироби. Отримати утримувач ручного душу в будь-якій точці країни можна завдяки доставки транспортними компаніями. На всі деталі комплектації надається гарантія якості.

Вгору