Кількість
|
Вартість
|
||
|
Кераміка
Мало хто знає, що керамічні пісуари виготовляються з двох видів матеріалів: порцеляни та фаянсу, які для захисту від бруду та запахів покривають глазур'ю або емаллю.
Порцелянові вироби більш красиві та надійні, але й коштують дорожче, оскільки процес їх виготовлення вимагає вищої температури випалу та тривалого просушування. Зате пісуар з порцеляни міцніша, менше забруднюється і погано вбирає неприємні запахи. Фаянс ж більш пористий і тендітний і більш схильний до забруднень. До того ж порцеляна легше піддається склеюванню, у разі пошкоджень або відколів. Як би там не було, відрізнити ці два матеріали на око практично неможливо, тому доведеться покладатися на сумлінність виробника.
Більшість керамічних пісуарів має практичний білий колір, хоча в деяких виробників можна зустріти і кольорові моделі: частіше за пастельні тони, але є і яскраві кольори — червоні, жовті та навіть чорні.
Нержавіюча сталь
Пісуари з нержавіючої сталі поширені слабо. Найбільша ніша таких пісуарів представлена у сегменті кухонних мийок. Тим не менш, пісуари з нержавіючої сталі легко «вживаються» в інтер'єрі будь-якого стилю, чудово поєднуючись із предметами зі скла, керамічної плитки, каменю і навіть цегли. Це ідеальний варіант для оформлення санвузлів у стилі Hi-Tech.
Плюсом таких виробів вважається міцність. Нержавіюча сталь не темніє під впливом кислот. Це досить легкий і міцний матеріал, характерний металевий блиск якого здатний радувати господарів роками. Важлива і демократична вартість таких виробів, різноманітність та зручність форм, а також простота догляду. До недоліків пісуару з нержавіючої сталі відносяться тільки характерні гучні звуки води, що крапає з крана, ударів предметів об залізну поверхню і з'являються з часом подряпини.