Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Запірна арматура

Надійна запірна арматура від перевірених виробників

Виконані з найбільш міцних матеріалів, з застосуванням передових методик радіаторні і кульові крани від авторитетних виробників. Служать для регулювання циркуляції рідинної середовища в трубопровідних системах. Активно експлуатуються як робочі елементи в комунікаціях опалення, а також у фільтруючих системах водопостачання. Всі представлені товарні позиції поширюється дія офіційних сертифікатів якості.

Надійні радіаторні і кульові крани

Переваги нашої запірної арматури

  1. Високий робочий ресурс, що дозволяє активно експлуатувати механізми в комунікаціях водопостачання та інших системах.
  2. Відмінна стійкість запірної арматури до зовнішніх і внутрішніх негативних впливів середовища.
  3. Простота в монтажі виробів і в подальшому обслуговуванні представленої продукції.

Переваги співпраці з «Трубер»

 Завжди повний і актуальний каталог всіх видів запірної арматури.

  Надання найбільш підходящих варіантів для систем водопостачання та опалення.

  Максимально вигідну цінову пропозицію при високій якості пропонованих товарів.

Трубна арматура для систем опалення та водопостачання

Розвиток систем і технологій збільшує попит на запірну трубопровідну арматуру. Крани і засувки використовуються в приватних господарствах, а також отримали широке застосування у промисловості. Вентилі для трубопроводу обов'язковий елемент при підведенні комунікацій до будь-якого будинку. Для нормального функціонування різних систем: водо - і газопостачання, кондиціювання, каналізаційної та опалювальної, застосовуються оригінальні радіаторні, а також спеціальні настановні й кульові латунні засувки.

Особлива увага приділяється якості виробів. Від міцності вентилів для трубопроводу залежить безпечне функціонування всієї системи в цілому. В Україні придбати якісні деталі комплектації можна на сторінці інтернет-магазину «ТРУБЕР».

 

Типи латунної запірної арматури для трубопроводу

 

Основна функція запірної арматури для трубопроводів в герметичному перекривання труби, потоку рідин або газів. Представлені в Україні трубопровідні крани поділяються на кілька видів:Запірна арматура

  • радіаторні;
  • настановні;
  • кульові.

Крім них, в каталог включені зворотні клапани, фільтри грубого очищення, латунні засувки або вентилі. Запірна трубопровідна арматура, яку можна придбати в Україні, відрізняється надійністю і довговічністю.

 

Особливості засувок і кранів: радіаторних, настановних і кульових

 

  • Радіаторні крани застосовуються для монтажу на компонентах системи опалення, дозволяють регулювати потік води в кожному опалювальному елементі радіаторів.
  • Кульові відрізняються багатофункціональністю, а завдяки особливостям конструкції використовуються в приватних будинках і квартирах, на великих підприємствах.
  • Настановні деталі — застосовуються при підключенні до водопроводу сантехніки: бачків, змішувачів, бойлерів, пральних і посудомийних машин.
  • Латунні засувки встановлюються на промислових підприємствах, в комунальних господарствах, основна їх перевага в можливості регулювати будь-яке середовище: вода, гази, агресивні рідини.

 

Придбати трубопровідні вентилі і крани в Україні

 

Міцну запірну арматуру для трубопроводів можна придбати в Україні на сторінці інтернет-магазину «ТРУБЕР» за доступною вартості. Представленные детали трубопроводной комплектации: радиаторные, установочные и шаровые краны, а также вентили, создаются с соблюдением международных стандартов из качественных материалов и не поддаются износу, вне зависимости от нагрузок, которые возникают в работе. Латунные изделия не чувствительны к химическим веществам, а их особенности гарантируют отсутствие коррозии, даже при постоянном действии воды.

Роблячи вибір на користь запірної арматури від «Трубер», ви отримуєте кращі кульові, радіаторні крани для своїх потреб за оптимальною ціною.

Вгору