Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Заглушки поліпропіленові

Популярним різновидом трубопровідних фітингів є заглушки поліпропіленові. Вироби підходять для вентиляційних, водопровідних труб, а також систем кондиціонування. Асортимент магазину представлений продукцією таких брендів, як Blue Ocean, EUROPRODUCT, Ekoplastik, Hi-Therm і багатьох інших. В наявності заглушки на поліпропіленові труби самого різного діаметру. Ціновий діапазон дуже широкий, але це в будь-якому випадку доступні за вартістю вироби, які є чудовою альтернативою металевим, латуневим фітингів.

Нові заглушки на поліпропіленові труби

Заглушки поліпропіленові забезпечують герметичність перекриття водопровідних труб і комунікацій іншого призначення. Освічені стики відрізняються високою міцністю і надійністю. Серед інших переваг заглушок на поліпропіленові труби також можна назвати:Заглушки поліпропіленові

  • підвищену стійкість і еластичність;
  • допустимість експлуатації при температурі робочого середовища від 0 до +130 градусів;
  • простий принцип установки.

Фітинги підходять не тільки для водопровідних труб, але і для систем опалення, гарячого водопостачання. Термін експлуатації в комплексах з холодною робочим середовищем становить 50 років, а з гарячою - 25 років.

Замовити заглушки поліпропіленові на водопровідні труби

Популярність заглушок поліпропіленових обумовлена ​​також їх стійкістю до корозії, відкладенню накипу, і скупченню патогенної мікрофлори. Серед інших особливостей фітингів для водопровідних труб також можна назвати:

  • низьку теплопровідність, що сприяє економії тепла в системі;
  • відсутність електричної теплопровідності;
  • забезпечення акустичної ізоляції.

Фітинги на поліпропіленові труби сприяють придушенню шумів, які можливі в процесі переміщення робочої середовища з комунікацій. Вироби не сприйнятливі до температурних перепадів, тому як мають максимальну теплової розширюваністю. Як показує практика, це гідний варіант для водопровідних труб, а також систем опалення з температурою до +90 градусів.

Доведено, що навіть через багато років користування, вироби зберігають відмінний зовнішній вигляд, а також вихідні експлуатаційні характеристики. Це дійсно міцні і недорогі фітинги для поліпропіленових труб, замовити які можна за доступною ціною в інтернет-магазині.

Вгору