Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Вварювальні сідла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

При монтажі систем холодного і гарячого водопостачання часто використовуються Вварной сідла. Це надійні фітинги для поліпропіленових труб, який коштують недорого. Асортимент інтернет-магазину становлять вироби для ППР виробництва Ekoplastik, ASG, Blue Ocean.

Продукція даної категорії добре підходить для оснащення систем в приватних будинках, квартирах, комерційних приміщеннях і промислових об'єктах. За допомогою вварних сідел можна зробити незаплановане місце приєднання в трубопроводі. За допомогою даних виробів можна зробити розводку труб по декількох напрямках.

Особливості вварних сідел для поліпропіленових труб

Фітинги для поліпропіленових труб дають можливість зробити зварне місце акуратно, ніби воно і було там заплановано. Серед інших переваг вварних сідел також можна назвати:

  • простий принцип монтажу;
  • довговічність, стійкість до корозії і іншим деструктивним процесам;
  • немає необхідності постійно обслуговувати.

Комплектуючі для ППР труб розраховані на широкий температурний діапазон, так що вони підходять для систем холодного і гарячого водопостачання.

Сідла для ППР труб Ekoplastik

Продукція Ekoplastik отримала безліч позитивних відгуків. Сідла для ППР труб мають відмінні експлуатаційні якості, серед яких:

  • низька теплопровідність;
  • стійкість до виникнення корозії, скупченню патогенної флори і інших несприятливих явищ;
  • збереження початкової міцності і герметичності з'єднань протягом тривалого терміну.

Вварной сідла і поліпропіленові труби зроблені з одного і того ж матеріалу, за рахунок чого досягається ідеальна сумісність. Монолітне з'єднання є одним з найбільш довговічних і надійних.

Варто також відзначити, що фітинги для ППР труб володіють малою вагою. Це в значній мері спрощує збірку. Фірмова продукція Ekoplastik відрізняється простотою і зручністю в роботі. З її допомогою можна в найкоротші терміни реалізувати проекти самої різної складності.

Консультантам магазину можна надати технічне завдання, і воно допоможуть знайти все, що необхідно. Продукція Ekoplastik представлена ​​максимально широко, так що багато елементів системи можна виконати із застосуванням матеріалів одного виробника. Будемо раді вам допомогти!

Вгору