Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Вентилі поліпропіленові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Затребуваними фітингами для перекриття робочого середовища є вентилі поліпропіленові. Кульового типу крани сумісні з різними видами робочого середовища, тому підходять для холодного, гарячого водопостачання, а також систем опалення.

Вентиль прохідний для поліпропіленових труб забезпечує надійне, герметичне перекриття. Його часто використовують разом з радіаторними конструкціями. Для виробництва застосовуються стійкі до корозії матеріали, що гарантує тривалий термін експлуатації.

Особливості вентилів прохідних для поліпропіленових трубопроводів

Великою перевагою вентилів прохідних для поліпропіленових трубопроводів є відмінна пропускна здатність, за рахунок чого протягом тривалого часу експлуатації виробу не потребують обслуговування. Серед інших переваг кульових моделей з поліпропілену також можна назвати:

  • допустимість експлуатації при температурі від 0 до +95 ° C;
  • термін служби при установці в системі холодного водопостачання становить 50 років, а гарячого - 25 років;
  • стійкість до впливу високого тиску.

Радіаторні крани мають естетичний зовнішній вигляд, так що добре виглядають на загальному тлі в житловому інтер'єрі, їх не потрібно доповнити ховати або маскувати.

Кульові вентилі поліпропіленові та їх особливості

За рахунок застосування поліпропілену для виробництва, кульові крани відрізняються стійкістю до корозії і іншим видам зносу. Вентилі поліпропіленові також несприйнятливі до впливу агресивних середовищ. Незважаючи на численні переваги, кульового типу вироби не використовуються для регулювання, тільки відмикання і замикання потоку. Ще однією незаперечною перевагою є простота монтажу, але для цього в будь-якому випадку буде потрібно спеціальний апарат для роботи з поліпропіленом.

Радіаторні кульові вентилі за хорошими цінами

Ціна на радіаторні кульові вентилі дуже доступна. При цьому протягом всього терміну експлуатації виробу зберігають відмінний зовнішній вигляд, не потребують особливого обслуговуванні. Вентиль прохідний для поліпропіленових труб в більшості випадків нерозбірними конструкцією, але за рахунок застосування надійних комплектуючих гарантовано прослужить багато років. Вибирайте якісні товари перевірених виробників, чекаємо ваших замовлень!

Вгору