Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Ущільнювальні матеріали

Основні переваги наших сантехнічних ущільнювачів

  1. Великий вибір ущільнювальних матеріалів: від стрічки ФУМ до лляного волокна та клоччя.
  2. Можливість використання з трубопроводами різного типу (водо-, газо-, теплопостачання).
  3. Чудові технічні властивості реалізуються сантехнічних ущільнювачів.
  4. Доступна ціна і можливість придбання в необмеженій кількості.

Причини для замовлення ущільнювачів для труб в «ТРУБЕР»

 Величезний досвід компанія працює з 2006 року.

 Індивідуальний підбір ущільнювачів для труб.

 Тільки фірмова продукція від виробників.

Відправка замовлення протягом доби, знижки оптовикам.

 

Ущільнювальні матеріали

Реалізуємо сантехнічні ущільнювальні матеріали: стрічка ФУМ, лляне волокно, технічний вазелін для труб, клоччя та ін. Дана продукція дозволить вам забезпечити максимальну герметичність з'єднань і оперативно усунути протікання, у разі її утворення. У нас широкий асортимент і кращі ціни!

Високоякісні ущільнювальні сантехнічні матеріали за кращими цінами

Крім труб, фітингів та інших сантехнічних елементів, для монтажу опалення чи водопостачання вам буде потрібно ряд ущільнювальних матеріалів.

Ущільнювальні матеріалиДо них належать такі товари, як ФУМ стрічка, паста для клоччя, лляні волоски, а також паста для клоччя. Вони використовуються для забезпечення герметичності з'єднань при відведенні води, а також підключення різного обладнання. Спосіб використання у обох товарів приблизно однаковий. І клоччя, і стрічка намотуються поверх різьблення, після чого відбувається затягування з'єднання.

Незважаючи на те, що сьогодні існує багато гумових і силіконових прокладок, класичні ущільнювальні сантехнічні матеріали залишаються одними з найбільш популярних. Це пов'язано, як з їх високою ефективністю, перевіреної часом, так і за мінімальною ціною.

Особливості сантехнічного матеріалу ФУМ стрічка

ФУМ стрічка є фторовмісною плівкою, розфасованої в бобінах (за аналогією з ізоляційною стрічкою). Використовується в якості ущільнюючого матеріалу для забезпечення високого рівня герметичності ніпельна, різьбових, фланцевих з'єднань труб. Зверніть увагу, що «фумка» буває трьох типів. Перший розрахований на експлуатацію в умовах агресивного середовища, має вазелиновую мастило. Другий підійде для середовищ з підвищеною кислотністю. Третий тип не имеет смазки и подойдет для чистой воды, именно он чаще всего используется в качестве бытового сантехнического материала.

Следует учесть, что если речь идет о монтаже газовой системы, вам потребуется специальная ФУМ лента с желтой маркировкой. Использование бытовой уплотнительной сантехнической продукции для газовых труб тоже допустимо, но только если речь идет о системах с низким давлением.

Паста и пакля: классические уплотнительные материалы

Намотування лляної паклі на різьбу стиків практикується вже давно. Раніше для захисту від протечек льон додатково промазывали олійною фарбою. Це захищало ущільнювальний матеріал від гниття, але вже через рік – два подібне з'єднання було майже неможливо розібрати. Сьогодні лляні волокна використовуються зі спеціальними сучасними пастами. Основна перевага клоччя перед таким сантехнічним матеріалом, як «фумка», полягає в можливості регулювання.

В данном разделе вы найдете полный перечень современных уплотнительных сантехнических материалов недорого.

Заказывайте сантехнические уплотнительные материалы для труб у надежного поставщика с многолетним опытом. Мы напрямую сотрудничаем с производителями и реализуем их продукцию по минимальным ценам на украинском рынке. ФУМ ленты, льняное волокно и прочие товары из каталога гарантированно повысят надежность соединений и срок их эксплуатации.

Вгору