Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Теплові насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сучасне час вимагає додаткових технологій для поліпшення клімату в житло. У трендах зараз ергономічність, економічність, а також мультифункціональність - здатність обладнання максимально вигідно використовувати один потік енергії. Якщо звичайні генератори тепла продукують енергію безпосередньо з ресурсу електромережі, то теплові насоси беруть її з природного середовища. Тепловий насос моноблок - відмінний сучасний джерело енергії для опалення приватного будинку. Інтернет-магазин «Трубер» пропонує купити моноблочний насос для генерації тепла за найпривабливішими цінами в Україні.


Принцип роботи теплового моноблочного насоса

 

Описуючи принцип роботи теплового моноблочного насоса, користувачі часто говорять що обладнання «викачує» тепло з навколишнього середовища. По суті, ця версія правдива. Інноваційна техніка акумулює тепло від розігрітих натуральним чином природних ресурсів і віддає його житла.

Теплообмін відбувається завдяки складній конструкції всередині пристрою. Завдяки спеціально розробленій методиці різкого контрасту температур між внутрішнім і зовнішнім контуром, прилад приносить в будинок тепло і повторює свої цикли нескінченно.

Рівень затишку в житло значно підвищується, коли інновація з'являється в користуванні. Пристрій здатний повністю замінити застарілі аналоги. Це домашнє обладнання, яке позбавляє власників від багатьох клопоту.


Переваги теплового насоса для опалення приватного будинку

 

Для опалення приватного будинку тепловий насос - найоптимальніший вибір. По-перше є всі умови для того щоб правильно підключити обладнання. По-друге, витрати на утримання приватного житла завжди відчутно дорожчі, а пристосування допоможе істотно заощадить кошти і знизити витрати.

З ключових переваг можна виділити:

  • екологічність;
  • підвищену пожежна безпека;
  • економічність;
  • енергоефективність.

Насос дуже економний в змісті, навіть в порівнянні роботи на електриці, пристрій працює на мінімальних показниках і абсолютно невибаглива в обслуговуванні.

Багато хто лякається вартості ергономічної техніки. Насправді пристрій окупить витрати на свою покупку вже через кілька місяців і продовжить підтримувати економію на постійній основі.


Які умови необхідні для роботи теплового насоса

 

Для продуктивної роботи теплового насоса, необхідний природний ресурс - джерело майбутнього тепла.

Тепловими джерелами можуть бути:

  • грунт;
  • вода;
  • повітря.

Зазначені джерела повинні мати температуру не нижче -1. Зовнішній контур обладнання виводиться у вигляді прозорої трубки на вулицю.

В якості ресурсу техніка може використовувати вже нагріте повітря. Це може бути витяжка вентиляції, промислові системи охолодження, виробничі гарячі цехи. Тепле повітря буде відправлятися до обладнання і проходити в ньому цикл акумуляції.


Купити насос теплової за вигідною ціною в Україні

 

Компанія «Трубер» пропонує вигідно купити тепловий насос за найкращою ціною в Україні. Інноваційне обладнання здатне повністю змінити ваше уявлення про опалення житла. У буквальному сенсі фраза «тепло з повітря» звучить для техніки цілком буденно. В асортименті представлені різноманітні моноблочні моделі, які пройшли всі перевірки і чекають власників. Ви гарантовано залишитеся задоволені. Оформляйте покупку прямо зараз!

Вгору