Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Системи пом'якшення води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Системи пом'якшення води використовуються для усунення всіх твердих часток, металів, солей, які негативно діють на організм. Унікальні прилади NW-SOFT-1, NW-SOFT-2 працюють зі швидкістю 1м3/год, 2.5м3/год відповідно і дозволяють одержати на виході чисту рідину, придатну для пиття і приготування їжі. Для знезалізнення води застосовується метод натрій-катіонування, суть якого в проходженні водної середовищем шару смоли з іонообмінними властивостями.

Інтернет-магазин «Трубер» пропонує придбати якісні прилади NW-SOFT-1, унікальні пристрої NW-SOFT-2 від відомого виробника ТМ BIO+ SYSTEMS. Компанія-виробник використовує у створенні виключно інноваційні технології, в результаті клієнт отримує якісне обладнання, яке відрізняється довговічністю і ефективністю. Системи пом'якшення води, які використовуються для повного знезалізнення, мають певні особливості.

Особливості систем пом'якшення води

  • Працюють зі швидкістю 1м3/год або 2.5м3/год в залежності від моделі, тому здатні обробити велику кількість води.
  • Функціонування приладів відбувається повністю в автоматичному режимі.
  • Відрізняються високою продуктивністю при мінімальних витратах коштів для обслуговування.
  • Прилади NW-SOFT-1 і NW-SOFT-2 працюють з використанням дешевого матеріалу — таблетованої солі.
  • незалежно від продуктивності — 1м3/год або 2.5м3/год, вони відрізняються низьким споживанням енергії.
  • Пристрою NW-SOFT-1 і NW-SOFT-2 безпечні для навколишнього середовища.

Прилади для знезалізнення мають у складі смолу, яка буде виконувати свою функцію 8 років.

Переваги NW-SOFT-1, NW-SOFT-2

Системи пом'якшення води, які застосовуються для повного знезалізнення, допомагають продовжити тривалість роботи опалювального обладнання, кранів, всіх приладів, які постійно страждають від накипу. Пристрої з високою продуктивністю 1 м3/год або 2.5м3/год обробляють великі обсяги.

Відрізняються системи пом'якшення води довговічністю, практичністю, стійкістю до зношування. Допомагають економити завдяки низьким витратам на миючі засоби, мінімальному споживанню електроенергії та збільшенню терміну експлуатації приладів. На сайті «Трубер» можна придбати найсучасніше обладнання за доступною вартістю з гарантією якості.

Вгору