Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Штуцери поліпропіленові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

За допомогою штуцерів поліпропіленових можна робити відгалуження або впускаючи додаткових трубопроводів від основної магістралі. За рахунок застосування якісних матеріалів для виробництва фітингів, їх можна використовувати не тільки в стандартних умовах, але також в агресивних середовищах.

В асортименті інтернет-магазину представлені штуцери з накидною гайкою. Їх експлуатація допускається при екстремально низьких і високих температурах, а також при контактуванні з лугом, кислотами в технічних трубопроводах. Постійно в наявності моделі з зовнішньої і внутрішньої різьбленням.

Особливості та властивості штуцерів поліпропіленових

Завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам, штуцери поліпропіленові можуть бути використані на різних об'єктах, у тому числі в системах водопостачання, опалення, вентиляції, кондиціонування. Серед очевидних переваг фітингів з внутрішньою і зовнішньою різьбою можна назвати:

  • невелика вага і компактні розміри, що забезпечує простоту монтажу;
  • несприйнятливість до гідравлічних ударів;
  • відсутність схильності до накопичення залишків вапна, железобактерий та іншої патогенної флори;
  • екологічність, нейтральність по відношенню до робочої середовищі, в тому числі питної води.

Штуцери з накидною гайкою також відрізняються простотою монтажу. В інтернет-магазині є безліч моделей різного діаметру, довжини, так що можна з легкістю вибрати оптимальний варіант для кожної системи.

Надійні штуцери з накидною гайкою

Для приєднання широкого модельного ряду сантехнічного обладнання застосовуються штуцери з накидною гайкою. Також фітинги даного типу незамінні для створення непостійних з'єднань при прокладанні трубопроводу. Популярність штуцерів з накидною гайкою обумовлена ​​їх здатністю забезпечувати герметичне з'єднання, яке буде збережено в початковому стані протягом тривалого часу.

Поліпропіленові штуцери з зовнішньої і внутрішньої різьбленням

Залежно від технічних особливостей, в процесі монтажу можуть знадобитися поліпропіленові штуцери як із зовнішнього, так і з внутрішнім різьбленням. Вони в достатній кількості представлені в каталозі інтернет-магазину. Надавши технічне завдання, можна звернутися до консультантів, щоб підібрали підходящого типу фітинги для системи. Вартість продукції доступна, за рахунок прямих поставок від виробника. Чекаємо ваших замовлень, звертайтеся!

Вгору