Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Шлангові приєднання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Перехідні шлангові приєднання є спеціальною деталлю, яка використовується для підключення душового шланга до водорозподільної системи прихованого типу. У конструкції деяких моделей передбачені запірний вентиль та тримач душу. Завдяки вбудованому клапану забезпечується значний захист від зворотного струму води. Зовнішні деталі для душових кабін виготовляються зі сталі із хромованим покриттям. Продукція надається разом із кріпленням для її зручного монтажу.

 

Зовнішні шлангові з'єднання з тримачем

 

Для постійного використання підходять вироби від надійних виробників Grohе, Hansgrohe, Axor. Вироби відомих брендів виготовлені із застосуванням інноваційних технологічних рішень, завдяки яким забезпечується їхній тривалий експлуатаційний ресурс.

Зовнішні шлангові приєднання відрізняються особливостями конструкції. Надаються з утримувачем для ручного душу або без нього. Вибір функціоналу залежить від вимог конкретної системи.

У виробництві зовнішніх деталей із кріпленням використовується метал із хромованою поверхнею. Остання запобігає утворенню іржі та відрізняється простотою догляду. Щоб підтримувати певну чистоту виробів, достатньо кілька рухів сухою ганчіркою. Не варто використовувати занадто агресивний миючий засіб, який може пошкодити поверхню та стати причиною утворення іржі.

 

Вироби з кріпленням для душових кабін

 

  • Приєднання для душових кабін з кріпленням відрізняється простотою монтажу.
  • Підведення води відбувається за допомогою з'єднання розміром 1/2.
  • У конструкції передбачено фільтр Filters Warranty, який відрізняється тривалим експлуатаційним ресурсом 5 років.
  • Всі зовнішні моделі з кріпленням та тримачем душової лійки виконані мінімалістичним стилем, завдяки якому спрощується їх адаптація в дизайн приміщення.

Завдяки сучасним конструкційним рішенням моделі європейського виробника виносяться на новий рівень використання звичайного душу. Вони забезпечують комфорт та безпеку під час проведення гігієнічних процедур.

Зовнішні моделі з тримачем за рахунок використання металу не деформуються навіть при необережній поведінці, що відрізняються великим запасом міцності. На поверхні виробів виключено появу сколів.

Вгору