Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Розподільні вузли поліпропіленові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Основним призначенням розподільних вузлів є стикування і розгалуження окремих магістралей трубопроводу. Елементи даного типу можуть використовуватися і при відкритій, і при закритій прокладці. Як встигли переконатися багато, поліпропіленові труби і фітинги є найбільш економічним рішенням при формуванні системи опалення.

У каталозі інтернет-магазину представлені розподільні вузли найбільш ходових розмірів. Продукція вироблена з екологічно чистих матеріалів, тому допускається застосування для трубопроводів з питною водою. Поліпропілен не містить в складі крейди та інших домішок, що гарантує високу міцність і довговічність деталей.

Поліпропіленові розподільні вузли та їх властивості

Конструкційне виконання розподільних вузлів забезпечує простоту монтажу. Поліпропіленові елементи мають високу міцність, але при цьому малою вагою, так що з їх установкою не виникає проблем. Серед інших особливостей фітингів можна назвати:

  • несприйнятливість до корозійних процесів, а також до хімічних речовин;
  • відсутність схильності до накопичення патогенної флори, залишків вапна;
  • низьку теплопровідність, що сприяє економії тепла.

Поліпропіленові фітинги для системи опалення також забезпечують акустичну ізоляцію. За рахунок цього переміщення робочої середовища всередині комунікацій здійснюється безшумно.

Замовити розподільні вузли для системи опалення

Одним з переваг розподільних вузлів для системи опалення є збереження відмінного виду і стану протягом багатьох років експлуатації. Доведено, що поліпропілен при взаємодії з гарячими робочими середовищами гарантовано прослужить не менше 25 років, що є великим терміном.

Основу асортименту магазину складає продукція Blue Ocean, Ekoplastik. Вироби перевірених виробників відповідають європейським стандартам якості, тому рекомендовані для повсюдного застосування. Поліпропіленові фітинги екологічно безпечні, допускаються для контактування з питною водою. Розподільні вузли для системи опалення допоможуть організувати стабільну роботу будь-якого комплексу комунікацій. Буєм раді допомогти, чекаємо ваших замовлень!

Вгору