Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Запобіжні клапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сучасні запобіжні клапани є обладнанням, яке використовується для запобігання руйнуванню опалювальної системи через високий тиск, що виникає при високому викиді води. Даний тип обладнання застосовується для бойлера, що підходить для котла. Принцип дії полягає у протидії зусилля стиснутої пружини тиску води на затворі.

 

Основні характеристики запобіжних клапанів

 

 • Обладнання для бойлера та котла відрізняється мінімальною вагою, яка становить 0.146 кг.
 • Залежно від моделі розраховано на тиск 3 бар, 4 бар або 6 бар.
 • Витримує контакт із теплоносієм, максимальна температура якого становить 110 градусів.
 • Конструкція зберігає функціональність та не руйнується при короткочасному збільшенні тиску до 10 бар.
 • Підключення до обладнання бойлера або котла відбувається за допомогою гнізда діаметром 1/2".
 • Запобіжні клапани відрізняються наявністю внутрішнього різьблення.

 

Функціональне обладнання для котлів та бойлерів

 

Пристрої від італійського виробника Icma забезпечують безпечне та тривале функціонування системи, тому активно використовуються для опалення, водопостачання. Коли відбувається досягнення крайньої точки, клапан спрацьовує та запобігає руйнуванню елементів та небезпечним ситуаціям. Технічні можливості зберігаються навіть при зношуванні мембрани.

Устаткування застосовується для бойлера, а також для казана завдяки конструкційним особливостям. Має такі елементи:

 • корпус;
 • шток керування;
 • прокладання букси;
 • мембрану;
 • пружину;
 • ручку керування.

Тривалий експлуатаційний ресурс та точна робота забезпечується використанням міцних матеріалів у виробництві. Корпус та шток управління роблять з латуні. Для прокладання букси застосовано волокно. Мембрана виготовлена ​​з EPDM. Для виготовлення пружини використано нержавіючу сталь. Комфортне керування забезпечується ручкою із ABS пластику.

Основним параметром вибору є максимальний тиск, при якому клапан починає скидання робочого середовища. Це значення залежить від особливостей конкретної системи опалення чи водопостачання. Вибір параметрів краще здійснювати після консультації спеціаліста.

 

Принципи проведення установки клапанів запобігання

 

Підключення до контуру відбувається знизу. Як тиск досягає крайньої точки, запобіжні клапани спрацьовують і виводять надлишки робочого середовища через відведення збоку. При нормалізації тиску система спрацьовує у зворотному порядку.

Перед тим як підібрати оптимальний пристрій для котла або бойлера, необхідно проконсультуватися з технічним спеціалістом і довіряти установку професіоналам. Забороняється використання пристосування за призначенням. При установці дотримується напрямок потоку робочого середовища, яке вказано на корпусі. Допускає монтаж у горизонтальному або вертикальному положенні. Категорично заборонено монтувати прилади перекинутими.

До встановлення пристроїв пред'являються спеціальні вимоги. Вироби для опалювального котла монтуються тільки на його верхній частині. Дозволяється монтаж на трубі виходу. При цьому відстань від пристрою не повинна перевищувати 1 м. Якщо клапан застосовується для бойлера, він також повинен розташовуватися в безпосередній близькості до обладнання. Може монтуватися на одну з труб, лише за умови, що вона не перекриватиметься. Все обладнання має сертифікати I.S.P.E.S.L, які дозволяють переконатися у проходженні тестування та гарантувати безпечну експлуатацію бездоганне виконання основної функції.

Вгору