Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00–19:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Поліетиленові фітинги

Якщо ще порівняно недавно для прокладки водопроводів різного цільового призначення використовувалися такі матеріали, як чавун та інші металеві сплави, то сьогодні з цією метою все частіше використовують поліетиленові труби. Вони мають безліч позитивних якостей, що сприяє зростанню популярності.

Водопровідні поліетиленові труби та з'єднувальні фітинги 

Поліетиленові фітингиОтже, поліетиленові труби та з'єднувальні фітинги використовуються для водопроводу. Завдяки особливостям матеріалу відрізняються міцністю і довговічністю. При постійній активній експлуатації зберігають функціональність більше 20 років. І навіть більше, в залежності від того, з якого саме матеріалу виготовлені ПЕ водопровідні труби. Сьогодні можна знайти продукцію, промарковану, як ПЕ63, 80 і навіть 100. Очевидно, що чим більше цифрове значення, тим щільніше і міцніше готова труба. При цьому з підвищенням міцності поступово втрачається гнучкість і здатність витримувати високі температури. Фахівці стверджують, що в цілому термін експлуатації таких трубопроводів може становити більш як 50 років. Головне, застосовувати тільки якісні комплектуючі. Останній пункт дуже важливий, адже мало купити надійні водопровідні труби, для монтажу системи вимагатимуть відповідні перехідники, заглушки, муфти та інші з'єднувальні фітинги. Не варто недооцінювати роль останніх, адже саме від них буде залежати герметичність системи, а також можливість її швидкого розбирання в разі необхідності.

Інтернет-магазин «Трубер» пропонує придбати технічні фітинги та труби поліетиленові водопровідні від відомих виробників, які використовують у процесі створення якісні матеріали, застосовують інноваційні технології. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості. Завдяки такому підходу в результаті ви отримуєте практичні, надійні, довговічні вироби за доступною вартості.

Особливості технічних поліетиленових труб і фітингів до них

Труба поліетиленова технічна здатна витримувати великі навантаження в процесі експлуатації, вона не піддається зносу, негативного впливу зовнішніх факторів. Судіть самі, поліетиленові труби відрізняються наступними перевагами:

  • доступною ціною, їх можна купити недорого;
  • мінімальною вагою, що полегшує перевезення і процес монтажу;
  • можливістю установки за допомогою різьбових з'єднань або спеціальної зварювання;
  • стійкістю до дії різних хімічних елементів, завдяки чому цей продукт можна прокладати під землею;
  • стійкістю до корозійних процесів.

Очевидно, что популярность технических ПЭ труб имеет под собой надежное основание. Если вы планируете масштабный ремонт, имеет смысл купить комплектующие и фитинги для полиэтиленовых труб. Это позволяет сэкономить средства без потери надежности системы.

Поліетиленові фітинги купитиФитинги обеспечивают герметичность соединений, надежность конструкции, с их помощью легко регулировать работу трубопровода.

Все изделия стойкие к действию химических реагентов, выдерживают перепады температур и напряжения.

Материалы безопасны для окружающей среды.

Конструкции отличаются простотой монтажа, не требуют дополнительного ухода в процессе эксплуатации.

На странице интернет-магазина вы можете найти детали для проекта любой сложности. В большом ассортименте доступны полиэтиленовые трубы и фитинги разных размеров. Чтобы конструкция работала без сбоев, необходимо доверять создание трубопровода профессиональным мастерам.

Как купить полиэтиленовые трубы и фитинги для водопровода

Купить полиэтиленовые трубы и фитинги для водопровода можно по доступной стоимости. Оформление заказа занимает всего несколько минут. На странице имеется вся необходимая информация. Если в процессе выбора возникли дополнительные вопросы, их легко уточнить у консультантов в телефонном режиме. Для получения товара в любой точке страны существует функция доставки.

Среди преимуществ интернет-магазина нельзя не отметить безупречное качество всех представленных водопроводных полиэтиленовых труб, оперативность, с которой производится отправка заказа, качественное обслуживание и доступную стоимость продукции. Компания постоянно совершенствуется, чтобы удовлетворять запросы потребителей и увеличивать число благодарных клиентов.

Заказывайте полиэтиленовые трубы недорого.

Вгору