Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Панелі для ванн

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для додання закінченого вигляду і естетичності використовуються універсальні вироби — панелі для ванн. Деталі комплектації, залежно від типу, підходять для асиметричної, стандартної прямокутної конструкції. На сторінці інтернет-магазину в широкому доступі представлені ліва, права, бічна, фронтальна панелі. Великий асортимент виробів дозволяє підібрати оптимальний варіант для установки.

Всі вироби створюються з урахуванням інноваційних технологій і стандартів якості, тому гарантується їх бездоганність і тривала безперебійна експлуатація. Оригінальна продукція — ліва, права, функціональна бічна, стандартна фронтальна панелі, володіє певними відмітними особливостями.

Ліві, праві, бічні, фронтальні панелі для ванн

  • Для створення виробів використовуються універсальні матеріали: акрил і алюмінієвий профіль з декоративним покриттям для ніжок.
  • Деталі комплектації не піддаються негативній дії зовнішніх факторів, витримують постійну активну експлуатацію в умовах підвищеної вологості.
  • Вироби для асиметричної або стандартної прямокутної конструкції легко встановлюються, не вимагають додаткового догляду в процесі експлуатації.
  • Завдяки ідеально рівній поверхні не забруднюється і легко очищаються при використанні м'яких миючих засобів без агресивних компонентів.
  • Дозволяють заховати труби від сторонніх лаз і побутову хімію.
  • Завдяки ергономічним формами, універсальним квітам легко вписують в дизайн будь-якої ванної кімнати.

На сторінці інтернет-магазину представлені різних розмірів бокова, ліва, права, оригінальна фронтальна панелі для асиметричної або стандартної прямокутної конструкції.

Універсальні панелі для асиметричної або прямокутної ванни

Сучасні оригінальні універсальні панелі для асиметричної або прямокутної ванни відрізняються тривалим терміном експлуатації. А також стійкістю до зносу, незалежно від умов зовнішнього середовища.

Дані комплектуючі для асиметричної конструкції — ліві, праві, стандартні бічні, оригінальні фронтальні, на сайті доступні за вигідною ціною. Невелика вартість на всі вироби можлива завдяки прямій співпраці з виробниками. Отримати товар в будь-якій точці країни можна завдяки оперативній доставці. Бездоганна якість всіх деталей гарантується.

Вгору