Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Зворотні клапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Зворотні клапани із ручкою та корпусом з латуні

Безпеку і безперебійність роботи інженерних комунікацій забезпечують зворотні клапани. Ми пропонуємо вам придбати дані вироби для труб, для бойлера. Деякі з них поставляються з ручкою для більш зручного спуску надлишкового тиску. Корпус — латунь. Продукція від перевірених виробників недорого коштує і якісно виготовлена

Особливості використання і вибору зворотного клапана для бойлера

  Вибираючи зворотний клапан для труб і для бойлера, переконайтеся відповідно діаметрів. Номінальний тиск виробу повинно перевищувати реальний показник як мінімум в 2 рази, інакше клапан швидко вийде з ладу.
  Незалежно від того, виготовляється клапан з ручкою або без неї, це ніяк не впливає на його функціональність і надійність експлуатації. Наявність ручки тільки підвищує зручність використання зворотного клапана.
  Латунні клапани виділяються високою корозійною стійкістю до води, стійкістю до небажаних механічних впливів і низькою собівартістю, що робить їх використання фінансово вигідним.
  Зворотні клапани з корпусом з латуні є одними з найбільш затребуваних на ринку. Їх успішно використовуються у системах водопостачання, опалення, а також при транспортуванні повітря.
 

Недорогий зворотний клапан для труб або для бойлера

До трубопровідної арматури відносяться зворотні клапани. Їх використання для труб виправдано особливістю конструкції, завдяки якій подібні латунні деталі захищають обладнання, насоси та інше, від зміни напрямку потоку робочого середовища, перекриваючи його рух, у тому числі при частковому пошкодженні трубопроводу. Актуально їх застосування і для бойлера, адже вони забезпечують безпечне функціонування техніки.

Принцип роботи латунних зворотних клапанів

Зворотні клапаниЯкщо спостерігається зворотний потік робочого середовища, то латунні клапани автоматично перекривають прохідний перетин. Для цього передбачено запірний орган — затвор або диск. Робоча середа, рухаючись по заданому напрямку, створює тиск, який його відкриває. А, якщо змінює напрямок, то він закривається.

Латунні зворотні клапани володіють рядом особливостей, які роблять їх популярними серед інших варіантів запірної арматури для труб.

Як монтувати запобіжний зворотний клапан для бойлера

Запобіжний клапан являє собою два тонкостінних металевих циліндра, що знаходяться по відношенню один до одного перпендикулярно. Всередині них розташовані два запірних механізму з пружинами різного ступеня жорсткості. Така конструкція забезпечує простоту і ефективність роботи зворотного клапана — згладжування стрибків тиску, неповернення води назад у систему, скидання надлишків рідини.

Монтаж запобіжного клапана є важливою частиною загальної установки накопичувального водонагрівача. Алгоритм дій досить простий:

  • прикрутити трійник на патрубок синього кольору (для холодної води);
  • встановити зворотний клапан згідно з напрямом стрілки на корпусі;
  • прикріпити одну частину американки, а другу закріпити на крані, здійснити з'єднання елементів;
  • виконати підключення до водопроводу з допомогою гнучкого шланга або жорсткої труби.

Існує альтернативний спосіб монтажу клапану, який зменшує ймовірність його засмічення. У цьому випадку кран для зливу кріпиться до нижнього виходу з трійника, а не до бічного, який використовується вже для труби, яка піднімається вгору за допомогою кутиків. Зворотний клапан встановлюється на висоті середини бойлера, після нього монтується кран і триває підключення до водопроводу. Така конструкція, хоч і виглядає складною, але відрізняється більшою функціональністю — изгибистое з'єднання додатково виступає в якості гідрозатвори. Запобіжний ж клапан завжди залишається чистим і служить набагато довше.

У каталозі компанії «Трубер» ви знайдете великий асортимент латунних клапанів для водонагрівачів накопичувального типу, які можна придбати в роздріб або оптом на максимально вигідних умовах.

Особливості зворотних клапанів 1', 1/2', 3/4' для трубЗворотні клапани купити

  • Латунні зворотні клапани 1', 1/2', 3/4'  виготовляються з якісних матеріалів, тому можуть використовуватися для труб, що застосовуються в різних сферах промисловості.
  • Деталі монтуються на вхідному отворі трубопроводу або безпосередньо перед насосом.
  • Широко застосовуються для бойлера, не піддаються негативній дії води, тому виникнення корозії виключено.
  • Для труб, які монтуються, глибоко обов'язково їх використання кожні 50 метрів.
  • Функціонують, завдяки наявності в конструкції круглої платівки та пружинки, які розміщуються в корпусі.
  • Для бойлера деталі використовуються для стравлювання надлишкового тиску, що виникають в результаті теплового розширення рідини, що встановлюються вони на вході холодної води.

Переваги латунних клапанів для бойлера і трубопроводів

Для бойлера і трубопроводів використовуються виключно високоякісні латунні клапани здатні забезпечити безпечне функціонування різних систем. Представлена продукція вирізняється простотою монтажу, який можна здійснити самостійно при належному рівні знань.

Благодаря отличным техническим и эксплуатационным характеристикам, подобная запорная арматура получила широкое применение в домашнем хозяйстве и в промышленности, вне зависимости от сферы деятельности предприятий. Для изделий характерно сочетание безупречного качества и доступной стоимости.

Чтобы быть уверенными в безопасности использования системы водо- или теплоснабжения, используйте только качественную запорную арматуру и другие приспособления. Интернет-магазин «ТРУБЕР» реализует первоклассные обратные клапаны с ручкой для бойлеров и для труб. Их корпус выполнен из латуни, износоустойчивого и долговечного металла. Индивидуально подбираем продукцию, советуем новинки, обеспечиваем отправку заказа в течение суток с момента обработки заявки. С нами выгодно!

Вгору