Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Насосні групи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сучасні насосні групи призначені для регулювання подачі та температури теплоносія на окремі контури. Завдяки широким функціональним можливостям підходять для теплої підлоги або опалення. Забезпечують циркуляцію теплоносія, регулюють тиск у системі та запобігають негативній дії високих показників на обладнання в контурі. Пристрої з автоматичним регулюванням гарантують рівномірне розподілення теплоносія між різними елементами: котлом, радіаторами. Використовуються також для теплої статі. Контролюють нормальні показники тиску у системі водопостачання.

 

Насосні групи швидкого монтажу

 

  • Підключення до котла відбувається за допомогою спеціального з'єднання розміром 1"½.
  • Для сполучення із системою використовується роз'єм діаметром 3/4".
  • Насосні групи відрізняються тривалим експлуатаційним ресурсом за рахунок захисту класу IPx4D.
  • Устаткування швидкого монтажу витримує максимальну температуру теплоносія до 90 градусів.
  • Пристрої опалення не деформуються при максимальному тиску 10 бар.

 

Особливості пристроїв з автоматичним регулюванням

 

Устаткування відрізняється типом підключення. Воно може здійснюватися ліворуч або праворуч. Пристрої з автоматичним регулюванням також відрізняються наявністю насоса або його відсутністю. Однією з головних переваг обладнання для опалення є висока потужність та точне регулювання, яке відрізняється низькою витратою енергії. У конструкції передбачені всі необхідні елементи, що забезпечують швидкий монтаж на контур.

Тривалий експлуатаційний ресурс забезпечується завдяки використанню металу, який не схильний до корозійних процесів і зберігає ідеальну прохідність протягом усього терміну використання. Виробники надають офіційну гарантію на всі прилади до 24 місяців. За фактом пристрою працюють від 10 років без потреби додаткового обслуговування.

 

Прилади для опалення та теплої підлоги

 

Для ідеального функціонування системи потрібно використовувати обладнання італійського виробника ICMA. Для більш високого рівня комфорту та максимально точного регулювання можна застосовувати прилади для теплої підлоги, а також опалення від шведського виробника LK Armatur. Цей тип обладнання призначений для сонячних колекторів. Така модель відрізняється наявністю контролера SmartSolarAccess.

Вгору