Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Манометри і термоманометры

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Великий вибір манометрів і термоманометр представлений в інтернет-магазині. Останнього типу пристрою придатні не тільки для вимірювання тиску, а й температури, в тому числі. Це незамінне обладнання для твердопаливного котла.

Електронні манометри представлені в різних виконаннях, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для води та інших робочих середовищ. Всі доступні в каталозі моделі відрізняться високою точністю вимірювання, стабільністю функціонування. Це фірмове обладнання таких брендів, як Atmos, Drazice, Ferroli, ICMA і багатьох інших.

 

Надійні манометри для вимірювання тиску


Манометри для вимірювання тиску відрізняються універсальністю, тому підходять для самих різних сфер застосування:

  • машинобудування;
  • гідравлічні, пневматичні пристрої;
  • насосне, компресорне обладнання.

Електронні манометри будуть до речі при проведенні сервісних та випробувальних операцій. Їх відмінною рисою є висока швидкість вимірювальних процесів. Моделі оснащені батареями великої місткості, що забезпечує тривалий термін експлуатації.

 

Електронний манометр для твердопаливного котла


Користуватися електронними манометрами для твердопаливного котла дуже зручно. Пристрої показують вимірювання в таких одиницях, як бар, psi і МПа. В окремих моделях є функція запам'ятовування максимального і мінімального значень. Серед інших особливостей електронних манометрів також можна назвати:

  • немає помилки паралакса;
  • наявність підсвічування;
  • стійкість і точність зчитування навіть в умовах сильної вібрації.

Крім того, повторний набір здійснюється практично миттєво на електронних манометрах.

 

Замовити термоманометри для води недорого


Термоманометри замовляють не тільки для води, але і для систем кондиціонування, вентиляції. Якщо мова йде про досить масштабних комплексах, то знадобиться багато одиниць вимірювальних пристроїв. Термоманометри використовуються і для вимірювання тиску, і для фіксації температурних показників. Їх установка допоможе заощадити 30-40% коштів, призначених для закупівлі даного типу пристроїв. Крім того, їх можна встановлювати в системи, які вже введені в експлуатацію. Підберемо обладнання за технічним завданням, чекаємо ваших замовлень!

Вгору