Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Латунні і нікельовані фітинги

Нікельовані і латунні фітинги для труб

Високоякісні металеві фітинги для труб!
Виконані з самих високоміцних матеріалів латунні і нікельовані фітинги від виробників Sandi Forte, Kalde і інших, що застосовуються для труб: зміни напрямку їх прокладки, для розгалуження і з'єднання. Експлуатуються в трубопровідних системах харчової, хімічної промисловості, для прокладання водних і опалювальних комунікацій.
Всі пропоновані товарні позиції повністю відповідають стандартам якості для даного типу виробів, що підтверджено наявністю відповідних документів.

Особливості нікельованих фітингів

Хоча на сучасному ринку можна знайти сантехнічні з'єднання з різних металевих сплавів, найбільшим попитом продовжують користуватися саме латунні фітинги. Особливо, якщо вони нікельовані. Це пов'язано, як з якостями самого матеріалу виготовлення, так і з більш ніж доступною вартістю. Природно, фітінг з нержавіючої сталі буде міцнішим, проте його ціна набагато вище. А продукція з латуні може більше десяти років надійно служити в безаварійних умов.

У даному розділі компанії «Трубер» ми зібрали величезний асортимент даної продукції від самих різних виробників. Зверніть увагу, що доступні для замовлення товари, як поштучно, так і оптом. Завдяки цьому з нами буде вигідно працювати і представникам бізнесу, і приватним особам.

Латунні фітинги оптом

Якісні латунні фітинги можуть встановлюватися на будь-якій ділянці системи. Зазвичай ці металеві ніпелі, муфти та трійники використовуються для з'єднання труб в місцях поворотів, відгалужень і так далі. Залежно від призначення, нікельована американка може бути як прямий, так і кутовий. Також в цій групі ви знайдете по-справжньому вражаючий асортимент заглушок на труби різних діаметрів безпосередньо від виробника.

Продукція розрахована на експлуатацію в різних умовах і навколишнього середовища, що транспортується. А оскільки вона універсальна і підійде, як для систем водопостачання або зрошення, так і для опалення, є сенс замовляти її оптом навіть для побутового використання.

Встигніть купити латунні фітинги в Україні

Крім високої якості металевих латунних фітингів: заглушок, трійників і американок, наша компанія пропонує вигідні умови для замовлення оптом. Оскільки ми працюємо безпосередньо з цілим рядом виробників нікельованих фітингів, завжди є можливість домовитися про постачання за найбільш вигідними цінами.

Також ми можемо запропонувати великий вибір ущільнювальних матеріалів сантехнічного призначення для латунних фітингів. Є, як сучасна ФУМ стрічка різної товщини і ширини, так і класична клоччя (лляні волокна) зі спеціальною герметизуючої пастою.

Вибираючи компанію «Трубер», ви отримуєте можливість придбати всі необхідні комплектуючі для швидкого, якісного і надійного монтажу водопровідних систем.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте не тільки нікельовані і латунні фітинги кращої якості, але і найвищий рівень обслуговування від команди професіоналів.

Вгору