Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Крани радіаторні

Кутові і прямі радіаторні крани

Для систем опалення затребувані верхні і нижні радіаторні крани. В наявності є прямі і кутові моделі. Для виробництва вентильною запірної арматури використовується сталь і латунь, що гарантує її довговічність і надійність в експлуатації. Близько десятка кранів представлено до уваги відвідувачів сайту.

Особливості вентильних кранів із сталі і латуні

  У каталозі представлені прямі і кутові фітинги із сталі і латуні — дані матеріали можуть похвалитися високою міцністю, зносостійкістю, тривалим терміном служби і естетичним виглядом.
  Продукція виготовляється в повній відповідності з європейськими стандартами якості, демонструють відмінну працездатність в умовах використання в українських мережах опалення та водопостачання.
  Вентильні крани мають компактні розміри, але забезпечують можливість легкого перекриття подачі теплоносія в радіатор. Вони підвищують безпеку та функціональність системи опалення.
  Ми пропонуємо верхні і нижні радіаторні крани — виберіть той спосіб монтажу запірної арматури, що здається оптимальним і найбільш зручним для виконання своїх функціональних завдань.
 

Верхні і нижні радіаторні крани від «ТРУБЕР»

Одним з видів запірної арматури є радіаторні крани. Вони використовуються для обв'язки нагрівальних пристроїв у водяних системах опалення. Тип радіатора і матеріал, з якого він виготовлений, не має значення. Вентильні деталі є обов'язковою частиною комплектації для трубопроводу. Основна функція, яку виконують прямі і кутові вироби, полягає в перекривання руху теплоносія і його регулюванні. У центральному опаленні їх використання небажано із-за зменшення потоку середовища для всього стояка.

В Україні оригінальні деталі   прямі або кутові моделі, пропонує придбати за доступною ціною інтернет-магазин «ТРУБЕР».

Особливості радіаторних кранів для трубопроводу

Краны радиаторныеРадіаторні крани в Україні використовуються для систем опалення, завдяки можливості плавно регулювати потік теплоносія, тим самим забезпечити хорошу тепловіддачу. Кульові засувки не підходять для цього, адже їх функціональність полягає тільки в двох положеннях: закриття і відкриття. А вентильні комплектуючі для трубопроводу володіють наступними особливостями:

  • надійність конструкції гарантується використанням латуні і сталі, в якості основних матеріалів для прямих і кутових деталей;
  • прикріплення кранів до радіаторів відбувається за рахунок різьбового фітинга або зварювання;
  • вони підходять для установки на квартирних стояках при централізованому опаленні, насосних байпасах, якщо потрібно організувати перемикання, в такому випадку встановлюються безпосередньо біля радіатора або в інших місцях, де можливе скупчення повітря;
  • запчастини відрізняються простотою ремонту — при виникненні несправностей їх можна міняти, не розбираючи трубопровід.

Радіаторні вентильні вироби для трубопроводу створюються з дотриманням загальних міжнародних стандартів, щоб забезпечити безпечне функціонування опалювальної системи. Саме такі деталі пропонує в Україні інтернет-магазин.

Придбати радіаторні крани 1/2' для трубопроводу в Україні

Завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу сайту придбати в Україні радіаторні крани 1/2' для трубопроводу можна протягом декількох хвилин. Здійснюючи придбання на сторінці сайту, ви отримуєте виключно якісні деталі для трубопроводу, які легко монтувати і ремонтувати.

Використання оригінальних прямих і кутових вентильних моделей гарантує безпечне функціонування опалювальної системи. Для підтвердження бездоганної якості надаються відповідні сертифікати від виробника.

Нижние и верхние вентильные краны с прямой и угловой конструкцией от интернет-магазина «ТРУБЕР» сочетают в себе простоту монтажа/демонтажа, герметичность, долговечность и доступную стоимость. Мы сотрудничаем напрямую с производителями, поэтому вы можете быть уверенными в отсутствии лишних наценок и максимальном соответствии продукции заявленным характеристикам. Реализуем радиаторные краны по всей территории Украины. Возможны поставки в розницу и оптовыми партиями. Крупным заказчикам предлагаем скидки и бесплатную доставку!

Вгору