Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Котли піролізні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ефективним і безпечним опалювальним устаткуванням є котли піролізні. Це агрегати тривалого горіння, які рекомендовані для приватного будинку і інших об'єктів. Основу асортименту магазину складає твердопаливна техніка Atmos.

Варто зазначити, що котли піролізні великої потужності здатні підтримувати необхідний рівень температури, нагрівати воду для побутових потреб. При цьому газогенераторними моделями управляти нескладно, вони обладнані автоматикою, що передбачає мінімальну залученість користувача в процес.

 

Переваги котлів піролізних тривалого горіння


Котли піролізні тривалого горіння здатні продуктивно функціонувати на одній закладці палива. Це прекрасний варіант для опалення будинку, в тому числі заміського. Серед інших переваг обладнання також можна назвати:

  • високий ККД, який вище як мінімум на 4-7% в порівнянні з традиційними агрегатами;
  • мінімальний відсоток викидів продуктів горіння в атмосферу;
  • простий принцип обслуговування, легкість очищення топкового простору;
  • можливість точного регулювання температури.

Твердопаливні газогенераторні котли економічні, тому їх рекомендують для оснащення об'єктів великої площі.

 

Твердопаливні котли Atmos для приватного будинку


Великою популярністю користуються твердопаливні котли Atmos. Вони здатні працювати 4-5 годин без закладки палива. Газогенераторні моделі також можуть функціонувати на шнекової подачі, і тоді тривалість горіння складе 3-7 днів. У моделях Atmos також передбачений зручний принцип збору золи. Монтаж піролізних котлів здійснюється просто, техніка легко поєднується з димоходами.

 

Газогенераторні котли великої потужності


Крім економічності, газогенераторні котли великої потужності є так само екологічними, безпечними для експлуатації в побуті. У моделях передбачений контур для охолодження, так що можна не переживати за перегрів техніки високої потужності.

У каталозі інтернет-магазину представлений великий вибір моделей, так що можна з легкістю вибрати оптимальний варіант для опалення будинку. Консультанти готові знайти краще рішення для кожного об'єкта. Чекаємо ваших замовлень, звертайтеся!

Вгору