Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Компенсуючі петлі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Спеціально для корекції лінійних розширень системи водопостачання передбачені компенсуючі петлі. Цей різновид продукції показана для комплексів гарячого, холодного водопостачання, опалення. Компенсаційні труби є невід'ємними компонентами певних видів комплексів. У каталозі інтернет-магазину представлені найбільш ходові моделі петель, які найчастіше використовують у зазначених видах систем. Це фірмова продукція таких виробників, як ASG, Blue Ocean, Ekoplastik.

Властивості поліпропіленових компенсуючих петель

Поліпропіленові компенсуючі петлі відповідають всім нормам гігієни, в складі матеріалу відсутні крейда, токсичні добавки, так що вони безпечні для контактування з питною водою. Серед інших особливостей труб для системи водопостачання також можна назвати:

  • простий принцип монтажу, приєднання за допомогою поліфузіонной зварювання;
  • несприйнятливість до корозійних та іншим деструктивним процесам;
  • відсутність схильності до накопичення вапняних відкладень.

Як і всі поліпропіленові деталі, компенсаційні труби володіють тривалим терміном експлуатації, який становить кілька десятків років.

Компенсаційна труба для системи водопостачання

Конструкція компенсаційної труби забезпечує повну герметичність системи водопостачання, так що немає необхідності в додаткових заходах з цього приводу. Установка даного елемента дозволяє усунути вихрові потоки в комплексі, за рахунок чого можна стабілізувати тиск. За рахунок цього сумісне обладнання прослужить набагато довше, арматури не буде піддаватися гідравлічним ударам і іншим несприятливим явищам. Це також позитивно позначиться на всьому трубопроводі.

Компенсаційні петлі мають естетичний зовнішній вигляд. Так що навіть якщо не передбачений прихований монтаж трубопроводу, то на загальному тлі елемент не буде занадто виділятися. При виборі елементів даної категорії потрібно враховувати безліч параметрів: діаметр, тип різьби, довжину, вага, осьову жорсткість і багато іншого. Можна надати консультантам магазину технічне завдання, і вони зможуть вибрати ідеальний варіант для кожного проекту. Чекаємо ваших замовлень, звертайтеся!

Вгору