Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Змішувальні клапани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У розділі з запірною арматурою ви можете знайти триходовий змішувальний клапан. Даний елемент призначений для установки в системах опалення, теплої підлоги і т.д. Поворотний клапан дозволяє змінювати напрямок руху робочого середовища. Контролюється даний змішувальний елемент температурою рідини, що транспортується. В наявності є вироби з різними типами затвора: конусоподібним, кульовим, корковим і т.д. Термостатичний змішувальний клапан підвищує ефективність роботи системи, забезпечує її безпеку і контрольованість.

Трьохходові змішувальні клапани поворотного типу

Змішувальні клапаниУ каталозі представлено близько п'яти десятків триходових змішувальних клапанів різних моделей. Продукція належить таким відомим виробникам, як Danfoss, ICMA, LK Armatur, Orso і ін. Поворотні змішувальні клапани служать для зміни температури рідини шляхом змішування різних потоків. Латунний або чавунний корпус забезпечує їх стійкість до зовнішніх впливів, а максимально проста конструкція служить запорукою ефективної та тривалої роботи. Решта гідності нашої продукції:

  • відповідність міжнародним стандартам якості - реалізуємо вироби з Китаю, Данії, Італії, Польщі і т.д .;
  • простота установки - правильно вбудувати клапан в систему зможе навіть недосвідчений майстер;
  • легкість настройки - за зміну режиму роботи вироби відповідає спеціальна ручка.

Термостатичні змішувальні клапани, крани, вставки, вузли

Якщо ви хочете придбати термостатичний змішувальний клапан, поворотний триходовий кран або інші вставки в трубопровід, звертайтеся до фахівців компанії «Трубер». Ми пропонуємо запірну арматуру від провідних зарубіжних виробників в роздріб і оптом. Ціни - одні з кращих на українському ринку.

Вгору