Кошик
404 відгуків
Магазин оптовых цен! От 20 000 гривен доставка за наш счет!
+38 067 372 35 35
+38 073 494 35 35
+38 050 187 35 35
ТРУБЕР
1 2 ... 120

Душ — щоденна гігієнічна процедура, від комфорту якої залежить позитивний настрій і хороше самопочуття. Гарне душове обладнання буде радувати тривалою роботою без збоїв і аварій, а також приємними емоціями, даруючи естетичне задоволення. Наша компанія пропонує устаткування для ванн і душових кабін від відомих і перевірених часом світових брендів. Також у нас ви можете придбати всі необхідні комплектуючі для душу. Широкий асортимент, одні з найбільш доступних цін в Україні. Постійна наявність товару на складі, що гарантує швидку доставку.

 

Устаткування для ванн і душових кабін

На сьогоднішній день душове обладнання досить різноманітно. Воно дозволяє комплектувати оснащеність душових кабін і ванн з урахуванням побажань та потреб кожного клієнта. Самим поширеним на сьогоднішній день є ручний душ, але поступово його починають потеснять стельові моделі. Вірніше, покупці хочуть встановити одночасно обидва варіанти, що дає набагато більше зручності під час прийняття гігієнічних процедур.

У комплект обладнання для душу в обов'язковому порядку входить стійка. Вона служить не тільки для утримання розсікача, але і для регулювання його висоти, а також нахилу. Це набагато зручніше, ніж, коли душ висить на зафіксованому на одному місці гачку.

 

Комплектуючі для душу

Навіть саме надійне і дороге душове обладнання не застраховане від поломок. Це може бути не тільки механічне пошкодження, але і тимчасової знос. У цьому випадку немає необхідності купувати відразу все нові предмети, так як є прекрасна можливість придбати окремі комплектуючі для душу? Почав протікати або порвався шланг? Водний наліт повністю блокував форсунки лійки? Зламалися кронштейни або шлангові з'єднання? У нас ви можете придбати комплектуючі для душу від кращих виробників, які роблять свій товар у відповідності з високими європейськими стандартами якості.

 

Найкраще душові системи за доступною ціною

На сьогоднішній день в Україні можна придбати найкращі душові системи та обладнання. У нашому каталозі представлені комплектуючі для душу і душових кабін найбільш поширених брендів: Hansgrohe, Imprese, Ghoe, Volle, Rozzy Jenori і деяких інших, які при бездоганній якості утримують конкурентні ціни, а також пропонують гарантію на свою продукцію.