Кошик
404 відгуків
Магазин оптовых цен! От 20 000 гривен доставка за наш счет!
+38 067 372 35 35
+38 073 494 35 35
+38 050 187 35 35
ТРУБЕР
1 2 ... 19

Труби і фітинги для каналізації

Виконані з кращих полімерів за новітніми технологіями труби, хомути та фітинги від брендів з бездоганною репутацією. Експлуатуються для каналізації та створення повноцінно чинної її внутрішньої або зовнішньої системи. Активно застосовуються як при облаштуванні приватних будинків, так в житлових багатоквартирних будинках та приміщеннях іншого призначення. Всі пропоновані вироби володіють необхідними офіційними документами, що підтверджують їх відповідність стандартам якості і технології виробництва.

Подивитися комплектуючі

Каналізаційні труби, фітинги і хомути для поліпропіленових труб

Трубні вироби експлуатуються для каналізації і переміщення стоків в центральні системи, або ж спеціально призначені для цього резервуари. Фітинги ж служать для з'єднання, розведення і зміни напрямку прокладання зовнішніх і внутрішніх каналізаційних комунікацій. Каналізаційна труба і фітинги для внутрішньої каналізації OstendorfТрубні вироби експлуатуються для каналізації і переміщення стоків в центральні системи, або ж спеціально призначені для цього резервуари. Фітинги ж служать для з'єднання, розведення і зміни напрямку прокладання зовнішніх і внутрішніх каналізаційних комунікацій. Дозволяють надійно закріпити трубну продукцію та інші комунікаційні елементи в потрібному положенні. Відрізняються здатністю витримувати значні навантаження, і не змінювати своїх споживчих характеристик під впливом різних зовнішніх факторів. ХомутиДозволяють надійно закріпити трубну продукцію та інші комунікаційні елементи в потрібному положенні. Відрізняються здатністю витримувати значні навантаження, і не змінювати своїх споживчих характеристик під впливом різних зовнішніх факторів.

Підібрати тип комплектуючих

Переваги елементів для зовнішньої і внутрішньої каналізації

Використання тільки високоякісних матеріалів при виробництві каналізаційних труб, хомутів і фітингів для поліпропіленових труб.
1
Простий монтаж і демонтаж, а також подальше технічне обслуговування конструкцій.
2
Відмінні користувацькі характеристики елементів для створення внутрішньої і зовнішньої каналізації.
3

Вигоди співпраці з нами

Повний асортимент всіх необхідних комплектуючих, тривалий термін їх безперебійної експлуатації.

Діюча система знижок для великих і постійних замовників, актуальні системи лояльності та акції.

Мінімальні витрати часу на отримання замовленого товару за місцем призначення.

«Трубер» — труби і фітинги від перевірених виробників