Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фітинги для зовнішньої каналізації

Фітинги для труб зовнішньої каналізації

Для систем зовнішньої каналізації знадобляться якісні фітинги. Виконані з якісного ПВХ вироби коштують недорого, але успішно справляються зі своїм основним завданням — забезпеченням безперебійного відведення каналізаційних стоків. Можливі поставки продукції оптом.

Переваги каналізаційних фітингів для поліпропіленових труб

  фітинги ПВХ підходять для систем зовнішньої каналізації, що встановлюються на об'єктах різного призначення (житлових, виробничих). З метою забезпечення герметичності стиків використовується кільце з гуми.
  Наші каналізаційні фітинги характеризуються тривалим терміном ефективної експлуатації   близько 50 років при дотриманні певних правил використання і температурі до +45 градусів.
  Продукція вирізняється відмінними показниками стійкості до негативних факторів: появі корозії, впливу хімічних речовин, короткочасного впливу температури (до +95 градусів).
  Виробники подбали також про те, щоб їхні вироби легко монтувалися/демонтувались в домашніх умовах без використання спеціального обладнання. Впорається навіть непрофесіонал.
 

Оригінальні ПВХ-фітинги для труб зовнішньої каналізації

Фітинги для зовнішньої каналізаціїМонтаж системи водовідведення неможливий без такої продукції, як ПВХ-фітинги для каналізаційних труб. Зрештою, вкрай важко, а часом і зовсім не можливо, зібрати конструкцію з цільного матеріалу без будь-яких вигинів. Тому фітинги каналізаційні настільки важливі. Від них у значній мірі, буде залежати герметичність трубопроводу, адже протікання, як правило, утворюються саме на стиках. В даному розділі зібрані фітинги для поліпропіленових труб, які є самим сучасним варіантом для прокладки інженерних систем, пов'язаних з транспортуванням води, як чистої, так і брудною.

Продукція доступна для замовлення в різних кількостях. Тому з нашою компанією, вигідно працювати, як приватним особам, зайнятим модернізацією комунікаційних мереж у власному помешканні, так і представникам великих організацій, комерційних чи державних.

Якісні фітинги для поліпропіленових труб

Чтобы понять преимущества фитингов для полипропиленовых труб, стоит остановиться на плюсах, которыми отличается сама продукция ППР. Во-первых, данный материал универсален, его можно использовать для транспортировки питьевой и технической воды, а также стоков. Во-вторых — долговечность. При грамотной укладке и эксплуатации, фитинги для канализационных труб ППР и сами эти трубы, будут служить до 50 лет. Ряд специалистов заявляет, что и 50 лет — не предел. Наконец, максимальная инертность материала по отношению к длинному перечню химических веществ. Це, до речі, критично для фітингів каналізаційних, так як робоче середовище у цьому випадку буває виключно хімічно активною.

Переваги фітингів каналізаційних

Пропоновані каналізаційні фітинги відрізняються рядом позитивних характеристик:

  • різноманітністю форм і розмірів, що дозволяє підібрати фурнітуру для проекту будь-якої складності;
  • наявністю гарантійних термінів від виробника;
  • простотою конструкції і монтажу, що робить установку можливою без залучення професіоналів і використання спеціального обладнання;
  • стійкістю до корозії та впливу навколишнього середовища.

Обратите внимание, что цена фитингов для канализационных труб остается максимально доступной. Это достигается за счет прямого сотрудничества с производителями. Если вам нужны фитинги для полипропиленовых труб, добро пожаловать в наш каталог.

Как купить фитинги для канализационных труб

Для того, чтобы оформить заказ на любое количество фитингов для полипропиленового трубопровода, свяжитесь с нами по телефону или через данный сайт. В случае необходимости, мы дадим более подробную информацию по любой торговой позиции. Помимо качественных канализационных фитингов, в наличии сами трубы, а также техника и расходные материалы для сварки.

Товары отсылаются во все населенные пункты Украины. Отправка происходит в течение суток после оформления заявки.

Заказывайте фитинги для канализационных труб недорого.

Вгору