Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Магістральні фільтри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ефективним обладнанням для очищення води є магістральні фільтри. Елементи даного типу призначені переважно для механічної фільтрації, але також існують 2-х компонентні моделі, які також містять наповнювачі з умягчающим ефектом. 

В каталозі інтернет-магазину представлений великий вибір товарів даної категорії, в тому числі системи 2-х, 3-х, 4-х ступінчастою очищення води, а також 2-х компонентні фільтр-колби. Це ефективні фільтраційні елементи, які допоможуть очистити рідина від важких забруднень. Також це надійний захист підключеного безпосередньо до системи побутової техніки, у тому числі пральних, посудомийних машин, насосного обладнання. 

Магістральні фільтри для 2-х, 3-х, 4-х ступінчастих систем 

2-х, 3-х, 4-х ступеневі системи очищення води ефективно справляються з нерозчинними забрудненнями, такими як, глина, пісок, іржа та інші домішки. Механічний спосіб фільтрації дозволяє усунути не тільки великі частки, а також найдрібнішого розміру включення. Доведено, що магістральні фільтри здатні видалити до 99% твердих забруднень, завдяки чому експлуатація побутової техніки, насосного обладнання відбувається більш безпечно стабільно.

Серед основних переваг 2-х, 3-х, 4-х ступінчастих систем очищення води можна назвати: 

  • великий робочий ресурс;
  • простий принцип обслуговування;
  • доступну вартість комплектуючих.

 Магістральні фільтри також ефективні проти розчиненого заліза, солей жорсткості. Їх усунення дозволяє помітно поліпшити смак рідини, позбутися від стороннього запаху. 

Колби механічного очищення води

Для безпечної експлуатації побутової техніки досить ефективні також колби механічного очищення води. Найчастіше їх встановлюють у безпосередній близькості до місця підключення пральних, посудомийних машин. В колбах без проблем можна замінити наповнювач по мірі його витрати. Прозорий корпус дає можливість візуально контролювати магістральний фільтр, без необхідності його розбирання, демонтажу. 

Ефективні фільтри-колби 2-х компонентні, умягчающие

Еще одной разновидностью магистральных фильтров являются 2-х компонентные колбы с умягчающим эффектом. Принцип их действия распространяется не только на механическую защиту против примесей, но также на уменьшение показателей жесткости.  2-х компонентные фильтры отличаются простотой установки, могут быть использованы в магистралях с холодной и горячей водой, что указано в инструкции к каждому экземпляру продукции. 

В асортименті компанії представлені 2-х, 3-х, 4-х ступеневі системи з умягчающим ефектом, фільтр-колби з елементами кріплення стандартного розміру. Це істотно спрощує їх установку, позбавляє від необхідності адаптувати комунікації до монтажу. Вартість обладнання є досить доступною, враховуючи солідний запас міцності і надійності. Консультанти магазину допоможуть вибрати обладнання для кожного типу трубопроводів.

Вгору