Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Фільтри грубого очищення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фільтри грубого очищення

Щоб виключити забруднення трубопроводів гарячого і холодного водопостачання, рекомендують використовувати латунні фільтри грубого очищення. У нас ви можете замовити продукцію таких виробників, як SANTAN і Sandi Forte. Дані фільтри характеризуються низькою вартістю і високою надійністю в роботі. Можливі поставки оптом!

Переваги використання фільтрів грубої очистки

  Латунні фільтри грубого очищення можуть похвалитися невисокою собівартістю, тривалим терміном ефективної експлуатації, простотою і надійністю конструкції, легкістю заміни у випадку виходу з ладу.
  Розміщення фільтра дозволяє уникнути швидкого засмічення кранів, трубопроводів, пральної машини і інших побутових і сантехнічних приладів, всередині яких постійно рухається вода з водопроводу.
  Фахівці рекомендують встановлювати дані вироби на самому початку будь-якої системи очищення, щоб знизити навантаження на інші елементи і підвищити загальну якість фільтрації транспортованої рідини.
  Фільтри грубої очистки використовуються при підключенні побутової техніки до систем холодного і гарячого водопостачання для її захисту від великих суспензій, присутніх в транспортованої рідини.
 

Пропонуємо придбати сітчастий фільтр механічного очищення води. Його можна використовувати як для свердловини, так і в міських квартирах, офісах з метою підвищення якості рідини. Кутовий сітчастий фільтр грубої очистки води допомагає видалити небажані домішки, не надаючи негативного впливу на рівень тиску в системі. У нашому каталозі ви знайдете продукцію вітчизняного та зарубіжного виробництва. Серед більш ніж 80 моделей фільтрів легко підібрати запірну арматуру, яка буде корисна в ваших умовах.

Сітчасті фільтри механічної очистки води для свердловини

Фільтри грубого очищенняОсновне призначення сітчастого фільтра механічного очищення води зрозуміло з його назви. Він видаляє великі фракції сміття та інших домішок з проходить через нього рідини. Таке рішення часто використовують для свердловини. Сітчастий кутовий фільтр не тільки робить воду більш придатною для вживання в їжу. Побічно він впливає на ефективність роботи нагрівальних елементів і побутової техніки. Очищена від абразивних механічних частинок рідина знижує знос трубопроводу, пральної і посудомийної машини, бойлера і т.д.

Характерні особливості реалізованих нами кутових фільтрів для свердловини:

  • невеликі розміри - це істотно спрощує монтаж, не потрібно шукати додаткове місце для розміщення обладнання;
  • висока практичність - сітчастий елемент якісно очищає воду від грубих домішок різного характеру;
  • комплексний ефект - продовжує термін служби труб і техніки, знижує навантаження на інші фільтруючі елементи;
  • відмінна герметичність і низький рівень видаваного під час роботи шуму.

Кутові фільтри грубої очистки води в роздріб і оптом

Якщо хочете придбати кутовий фільтр грубої очистки води, то ви звернулися за потрібною адресою. Компанія «Трубер» реалізує продукцію провідних українських і зарубіжних виробників за вигідними цінами. У нас в каталозі є сітчасті фільтри для свердловини, виготовлені в Італії, Іспанії, Данії, Німеччині, Китаї та інших країнах. Всі їх ви можете замовити в будь-якому необхідній кількості. Наші фільтри механічної очистки здатні витримувати високий тиск і температуру води, стійкі до інтенсивних умов експлуатації. Ви можете придбати їх не тільки для свердловини, а й для інших ситуацій, де потрібно провести первинне очищення рідини від піску, глини, скла, мулу та інших домішок.

Вгору