Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Бурти і фланці для поліпропіленових труб

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Основним призначенням буртів і фланців є з'єднання поліпропіленових труб з металевими, а також різними видами запірної арматури. Для даної маніпуляції застосовується метод зварювання. Бурт під фланець проведений з високоякісного ППР, тому можна бути впевненим в надійності і довговічності місця стикування.

За рахунок застосування екологічно чистої сировини, фітинги можуть бути використані в системах з питною і технічною водою, холодного і гарячого постачання, опалення. Бурти під фланець витримують нагрівання до 95 градусів, тому їх можна використовувати в радіаторному опаленні.

Особливості буртів і фланців для поліпропіленових труб

Бурти і фланці для поліпропіленових труб проходять багаторазові тестування перед продажем, так що можна бути впевненим у відмінній якості продукції. Серед інших особливостей продукції можна назвати:

  • тривалий термін експлуатації, який становить десятки років;
  • відсутність необхідності у фарбуванні, монтаж простий із застосуванням традиційних інструментів;
  • немає ризику накопичення накипу, железобактерий та іншої патогенної флори;
  • хімічну стійкість, допустимість експлуатації у важких умовах.

Бурт під фланець володіє відмінними характеристиками міцності. Фітинги придатні для установки в системах під великим тиском.

Замовити бурт під фланець з ППР

Варто сказати, що бурт під фланець з ППР придатний для експлуатації при температурі від -40 ° С до +95 ° С, але рекомендовані робочі показники в межах до 65 градусів. В асортименті інтернет-магазину представлена ​​велика різноманітність моделей, але при цьому вони збігаються з розмірами поліпропіленових труб. Це дозволяє з легкістю підібрати фітинги для зборки різних систем.

Бурти і фланці для поліпропіленових труб підходять також для монтажу технічних комунікацій. Фітинги несприйнятливі до впливу вологи, луги, кислоти та інших агресивних речовин. Асортимент складає виключно сертифікована продукція, рекомендована для обслуговування приватних будинків, квартир, а також комерційних, промислових об'єктів. Вартість товарів доступна, за рахунок прямих поставок товарів від виробників. Консультанти готові допомогти з вибором фітингів. Чекаємо ваших замовлень!

Вгору