Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Бачки для унітазів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Бачки відносяться до обов'язкової частини комплектації для унітазів. У більшості випадків продаються разом з сантехнікою, але існують ситуації, коли необхідно замовити їх окремо. Інтернет-магазин «Трубер» пропонує придбати керамічні вироби з нижньої або бічної підводкою, в комплекті з кришкою, з подвійною або одинарної кнопкою. Всі зливні бачки для унітазів, які пропонує замовити компанія, володіють певними особливостями.

Керамічні зливні бачки для унітазів

  • Виготовляють керамічні вироби з якісних міцних матеріалів, завдяки яким забезпечується стійкість до зношування.
  • Деталі комплектації з подвійним або одинарним кнопкою здатні витримувати удари, великі навантаження в процесі експлуатації.
  • Ідеально рівна поверхня можлива через спеціального покриття.
  • Вироби з нижньої або бічної підведенням завдяки простоті конструкції легко встановлюються.
  • Не піддаються негативній дії зовнішніх факторів, хімічних реагентів.
  • Легко чистяться будь-якими миючими засобами.

На сторінці інтернет-магазину можна придбати зливні бачки з нижньої або бічної підведенням в комплектації з подвійною кнопкою, які володіють відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками. Перевагами пропонованої керамічної продукції є довговічність, практичність, універсальний стиль і колір. На сайті ви зможете знайти зливні пристрої не тільки з нижньої або бічної підводкою, але і одинарною або подвійною кнопкою. Можна підібрати подібні вироби для унітазів з кришкою необхідного розміру і форми.

Лаконичный белый цвет вписывается в любой дизайн. Стандартные напольные унитазы с крышкой, в конструкции которых предусмотрены бачки, подходят для ванной комнаты или туалета, выполненных в современном стиле или классическом. Сочетание качества и отличного внешнего вида делает предложение от компании «Трубер» особенно привлекательным для клиентов.

Преимущества компании для заказа бачков

Сайт предлагает сливные бачки для унитазов с крышкой по доступной цене, благодаря прямому сотрудничеству с изготовителями. На все изделия гарантия от производителя. Подобрать оптимальный вариант для конкретного помещения можно благодаря большому ассортименту керамических изделий с крышкой и грамотной консультации специалистов.

Свой заказ вы получите уже через несколько дней после оформления заявки. Оперативность также относится к основным преимуществам приобретения в интернет-магазине «Трубер».

Купити бачок для унітазу із зливним механізмом

Бачок являє собою керамічну або пластикову ємність з кришкою, яка має два або три отвори для зливу або закачування води. Спочатку рідина набирається в резервуар, а потім після натискання подвійний або одинарної кнопки зливається в чашу для змивання. Усередині передбачено два механізми. За допомогою одного відбувається закачування води, інший відповідає за її слив. Якщо пошкодження виникло в поломці саме механізму, то його заміна дозволяє відновити роботу і немає потреби в повноцінну заміну. У разі пошкодження корпусу, потрібно використовувати новий елемент, щоб забезпечити нормальну роботу системи. Така необхідність виникає при необережному поводженні або тривалої експлуатації унітазу протягом не одного десятка років.

Купити бачок для унітазу із зливним механізмом

  1. Залежно від матеріалу виготовлення елемент буває керамічним або пластиковим.
  2. За способом фіксації, а також розташуванню бачки для унітазу розрізняють високо розташовані і низькорозташованим.
  3. Моделі бувають з подвійним або одинарної кнопкою.
  4. Форма також може бути різною: прямокутної, закругленою.

Всі моделі поставляються разом з кришкою, яка при необхідності знімається, завдяки чому забезпечується можливість проведення ремонту зливу. Щоб забезпечити тривале функціонування, слід підбирати зливні механізми з металевими деталями. Вони мають більш тривалий термін експлуатації, ніж вироби з пластику.

Також краще віддавати перевагу моделям з подвійною кнопкою, адже вони дозволяють економніше витрачати воду, працюють в двох режимах. Вони спускають весь обсяг 4-6 л або половину 2-3 л. Що стосується підведення води, то бачки з нижнім підключенням працюють практично безшумно, тому якщо є така можливість, варто віддавати перевагу саме їм.

Вгору