Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Автоматика керування горінням твердотоплевного котла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

З метою підвищення ефективності роботи твердопаливного котла і більш економічної витрати палива фахівці рекомендують використовувати автоматику управління горінням. У каталозі магазина «Трубер» ви можете купити вентилятор М+М, який виконує ці завдання шляхом регулювання піддуву повітря в камері згоряння. Продукція виготовляється в Польщі і реалізується в Україні без зайвих націнок. Оптовиків безумовно порадує безкоштовна доставка при замовленні від 15 тис. грн.

Вентилятори М+М, ручки для твердопаливного котла

В даному розділі нашого сайту представлено два види товарів, призначених для збільшення ККД твердопаливного котла і зниження витрат палива:

 

● вентилятори М+М;

● ручки до котла (литі).

 

Якщо ви бажаєте придбати в Україні автоматику управління горінням, рекомендуємо спочатку ознайомитися з її технічними характеристиками. Реалізовані нашою компанією електровентилятори працюють в парі зі спеціальним контролером. Алюмінієвий корпус пристрою забезпечує його здатність витримувати тривалий вплив підвищених температур. Наявна в нас модель вентилятора М+М призначена для роботи з твердопаливним котлом потужністю не більше 45 кВт.

 

Польську продукцію вигідно купувати, завдяки її відмінному балансом ціни і якості. Наш інтернет-магазин співпрацює тільки з перевіреними брендами з країн Європи, які добре зарекомендували себе в Україні. Автоматика керування горінням затребувана власниками твердопаливних котлів і дуже практична у використанні.

Де в Україні купити автоматику управління горінням котла?

Будь твердопаливний котел характеризується високим ККД, але немає межі досконалості. Щоб зробити його роботу більш ефективною і стабільною, радимо купити автоматику управління горінням, представлену на віртуальних полицях інтернет-магазину «Трубер». Гарантуємо високу якість виготовлення, повну відповідність заявленим характеристикам, мінімальну ціну та швидку доставку. Вентилятори М+М найвигідніше в Україні купувати саме в нашій компанії. У нас є безкоштовна доставка при замовленні від 15 тис. грн, індивідуальний підбір обладнання під конкретні завдання і наявність офіційної гарантії. Приймаємо заявки онлайн і в телефонному режимі. Довіряйте професіоналам!

Вгору