Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Автоматика для систем опалення

Для контролю і підтримки необхідної температури повітря в приміщенні недостатньо встановити один або декілька приладів для нагрівання. Важливу роль відіграє автоматика. Це може бути інтелектуальний таймер або програмований термостат, який дозволить вам добитися потрібного мікроклімату в кімнаті. Саме таку продукцію пропонує наша компанія. В наявності є прилади з сенсорним дисплеєм і без екрану зовсім, призначені для монтажу на стіну і розташовані окремо. Управляється таке обладнання вручну - шляхом натискання на кнопки або обертання спеціальної ручки. Також є моделі, що підтримують мережу Wi-Fi. Асортимент дуже широкий і регулярно оновлюється.

 

Навіщо потрібен терморегулятор для теплої підлоги і систем опалення


Автоматика для систем опалення, незважаючи на різноманітність джерел, працює за схожими принципами. Терморегулятор дозволяє користувачеві встановлювати потрібне значення температури, яке буде підтримуватися шляхом включення і відключення приладів в певні моменти. Крім створення комфортного мікроклімату, установка такого реле дозволяє домогтися і інших цілей:

 

 • мінімізувати вплив людини на техніку, позбавивши його від зайвих проблем;
 • оптимізувати споживання електроенергії - обігрівачі починають працювати максимально ефективно;
 • підвищити безпеку системи - актуально для дитячих кімнат, де автоматика не дає дитині самостійно налаштовувати обладнання.


Як вибрати кімнатний термостат для теплої підлоги в інтернет-магазині


Щоб правильно підібрати кімнатний термостат, слід заздалегідь розібратися, який взагалі буває автоматика для систем опалення та теплої підлоги. Існує кілька способів класифікації, і в нашому каталозі ви знайдете представників різних груп: механічні, електронні прості і програмовані. Кожен вид має унікальні особливості експлуатації. Наприклад, електромеханічний термостат, контрольований таймером, може мати вбудований або виносний (занурювальний) датчик. Це визначає його спосіб монтажу. Програмовані з великим цифровим LCD екраном терморегулятори вважаються найбільш зручними і функціональними. Ви можете з їх допомогою створювати різні сценарії і гнучко підстроювати температурний режим під індивідуальні вимоги та обставини. Зверніть увагу, що такі пристрої нерідко справляються зі смартфонів і планшетів на iOS і Android. Сенсорний цифровий екран також позитивно впливає на досвід їх експлуатації.


Основні моменти, на які варто звернути увагу при виборі термостата для теплої підлоги:

 • тип реле - визначає функціональні можливості приладу;
 • спосіб розміщення - наприклад, в монтажну коробку або на стіну;
 • діапазон регулювання температури - не обов'язково гнатися за максимальною широтою;
 • потужність - визначається показниками вашого нагрівального обладнання;
 • дизайн - терморегулятор може бути добре вписаним в інтер'єр, не псувати його, а красиво доповнювати.


Як підключити терморегулятор для теплої підлоги


Існує кілька способів монтажу і підключення терморегуляторів теплої підлоги. Ми розглянемо кроки, є загальними для різних моделей приладів. Для початку обесточьте мережу в приміщенні, щоб не отримати удар струмом, а потім:

 • вивчіть корпус термостата і знайдіть схему, керуйтеся нею;
 • підключіть нагрівальну жилу до реле, а екран - до землі (нулю);
 • зробіть монтаж пристрою в коробку або в отвір в стіні;
 • підведіть дроти живлення і з'єднайте їх згідно з паспортом;
 • надійно закріпіть регулятор, переконайтеся в якості всіх «вузьких» місць.

Після виконання цих дій спробуйте подати електрику і включіть тепла підлога через реле. З метою підвищення безпеки рекомендуємо підключати терморегулятор через УЗО. Це не дасть зруйнувати термостат стрибків напруги або короткого замикання.

 

Купити комплект автоматики, терморегулятор, термостат для теплої підлоги


Клієнти нашої компанії мають можливість вибрати і замовити автоматику для теплої підлоги і системи опалення відповідно до особистих переваг і бажаним бюджетом. Ми пропонуємо термостати різних функціональних можливостей, способів підключення і навіть кольори - білий, чорний, слонова кістка і т.д. Останній параметр дозволяє грамотно вписати новий електронний або механічний прилад в інтер'єр і не ламати голову над тим, як його приховати від очей.

У магазині «Трубер» представлені терморегулятори для систем опалення від перевірених зарубіжних і вітчизняних виробників. Асортимент включає в себе продукцію в різних цінових діапазонах. Ви можете підібрати автоматику для контролю і підтримки необхідної температури нагріву самостійно або за допомогою фахівців компанії.

Вгору